Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tükör sulikban milyen az...

A tükör sulikban milyen az agility oktatás?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: nagyon szeretnék agilityzni, versenyezni is, és nagyon szeretnék egy jó kutyás bemutatócsoporthoz tartozni, és bemutatókon részt venni.

Van egy tükör iskola a közelben, s úgy tudom, a tükör bemutató csoport elég jó (úgy tudom, nem olyan könnyű bekerülni sem)- viszont az agility oktatásról nem sokat tudok náluk, zsákbamacskáért meg nem szívesen fizetnék ki 100 ezret. Érdekelnek a szemináriumok is. A többi klubfoglalkozás viszont nem nagyon (asszem flyball nincs), max. a mantrailing.


Azt sajnos nem bírnám finanszírozni, hogy egyszerre két klubtagságit is fizessünk.


A kérdéshez kapcsolódó egyéb észrevételek is érdekelnek, a tükör bemutatócsoport munkájáról, más iskolák hasonló lehetőségeiről például...



2013. dec. 13. 00:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
igen.
2013. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Meg kell nézni hány tükör iskola mérettetik meg agility versenyen..ööö..egy se...
2013. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
A mostani 2013as world dog show-n azert nem voltak olyan rosszak...
2013. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
most te egy bemutatóról áradozol??? Az előző hozzászóló a Világbajnokságról beszélt. De nézhetünk akár egy sima válogató versenyt is.
2013. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :) Azt azért sajnálom, hogy egy olyan ember sem válaszolt, aki esetleg ki is próbálta.
2013. dec. 14. 19:33
 16/20 anonim ***** válasza:
Én egy mezei versenyen sem láttam őket,a wds en is vegyes bemutató csoport volt egyik sem tükör iskola
2013. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Talán már ilyen jó az agility csapatuk:))) pedig itt sokan járnak tüköriskolába:)
2013. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem mostani kérdés, de hátha valaki még idetéved...

Én az egyik budapesti tükörsuliba járok a kutyámmal, itt agilityzünk is. Teljes mértékben meg vagyok elégedve az oktatókkal, az edzésekkel. Szerintem jó a társaság, kapunk elég figyelmet egyénenként stb.

Az oka annak, hogy a tükrösök nem nyernek vb-ket stb., hogy a nagy részünk hobbikutyás. A többség nem azért jár ide, hogy húdenagy eredményeket érjen el, hanem kikapcsolódni, sportolni a kutyával, ettől függetlenül szerintem színvonalas az oktatás. Járnak tőlünk versenyezni is, a többi tükörsuliból is tudok még másokról.

Nekem sem az a célom, hogy ilyen-olyan díjakat zsebeljek be, ha az lenne, valszeg nem ide járnék... De amíg nekem jó, másoknak nem mindegy?

Nem kell valamit szidni csak azért, mert "tükrös", főleg, ha nem is tudnak róla semmit...

2014. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
te magad adtad meg a kérdésre a választ kedves utolsó. Aki nem akar versenyezni, annak tökéletes. De kérdező versenyzeni szeretne.
2014. jan. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

azt is írtam, hogy tőlünk is járnak versenyezni. csak általában nem ez a legfontosabb...

na mindegy, még jó, hogy ennyi lehetőség van, mindenki megy ahova akar.

2014. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!