Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a linkelt...

Mit gondoltok a linkelt cikkel kapcsolatban? -őrző-védő képzés-

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok ki ért egyet -és miben- a cikkben írtakkal, és ha lehet a veszekedést mellőzzük. [link]

2013. dec. 13. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a cikk alap mondandójával egyet értek (nekünk is ajánlották az ŐV-t terápiás célra és kézbentarthatóságra pl), de szenvedtem a cikk olvasása közben, mert a stílus elég rossz.

Viszont egy másik kiképző egyszer azt mondta nekem, hogy az ŐV munka csak évek alatt hoz kellő kézbentarthatóságot (bár ez a kiképző inkább elektromos nyakörvet ajánlott a problémánkra).

2013. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem megvan róla a véleményem, de azt sajnos nem tudom, hogy ő vajon mire gondolt, mert megfogalmazni azt nem tudta.
2013. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem találom az írás létrehozóját. Van benne sok valós és sok valótlan állítás.Olyan vegyesfelvágott az egész cikk. Nekem eleve már unszimpatikus, aki "kutyusosozik".
2013. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát igen, a kutyusozás engem is zavar kissé:) Amugy Lohonyai Győző irta. (Alfa kutyaiksola) ő üzemelteti ezt a honlapot is.
2013. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nagyon úgy tűnik, hogy a szöveg írójának nem sok fogalma van az öv-ről, amolyan összekukázott cikknek tűnik az egész (pl. a minden kutya alkalmas öv-re és IPO-ra dolgot gondolom tükör iskola honlapjáról vette át).
2013. dec. 14. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon értetlenül állok ezek előtt, mert amire a kutyák elvégzik a tanfolyamokat, beleértve a tüköriskolákat is, olyan szinten vannak letörve, és kiölve belőlük az ösztönök, hogy a kutya a kókadt bandukoláson kivül semmire sem alkalmas. és akkor elkezdik ezt az örző-védős dolgot, ami arról szól, hogy előhozzuk a zsákmányszerző ösztönt, fejlesszük a védőt. Totál ellentétes az egész. Másrészt nem értem azt sem, hogy egy aranyos jóindulatú családi kiskutyának mi szüksége van rá??? Nyilván van olyan kutya akinél fontos az ösztönök levezetése, de ők nem ilyen iskolába járnak.
2013. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!