Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti minden reggel kiviszitek...

Ti minden reggel kiviszitek nagyobb setara a kutyatokat?

Figyelt kérdés
Hany orakor keltek? Mennyi idot vesz igenybe a reggeli setatok?
2013. dec. 15. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

reggel kiviszem 2-3 órára kb, 7 után. ezt követően egy órás sétákra megyünk. A reggeli elengedős séta.

A mai pl pocsék volt, legalábbis szerintem. Időjárás egyrészt, másrészt ilyenkor télen néha néha felbukkan egy egy kutya, de mennek is tovább, alig találok játszópajtást. Labdát meg dobálhatok, egész nap nem fáradna úgy le tőle, ahogy egy közös játék során.


Bár lehet csak túlaggódom ezt a "mindenképp" legyen játszópajtás dolgot, de úgy látom, nagy szüksége lenne rá a kutyámnak. Elég önálló szerzet, és nagyon társasági, csak épp nincs sehol a társaság. :(

2013. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Minden reggel, hatalmasat sétálunk, játszunk. fél 8 kor kiteszem a kislányt a sulinál, utána kb. 10 ig vagyunk kint, ha tréning nap van, akkor 11-ig.
2013. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni, de mit dolgoztok,hogy délelőtt ennyi időtök van?
2013. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes, mert a délelőtti/kora délutáni órákban még mindíg több kutyást látok... ha munkaidő után, tehát 6-7 óra magassábában megyek ki... egy lélek sincs sehol, de szó szerint. Rajtunk kívül. :SSS
2013. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ugyanerre gondoltam :D Csak lesek hogy reggel 7-10 ig ti kutyáztok :D

Én fél órára viszem ki max reggel,hál isten nem egy hiperaktív foxiról beszélünk,kistestű pekingi keverék, de még utána is kapkodhatok hogy beérjek fél 8-ra melóhelyre. Aztán délután párom leviszi 2x mikor hazaér munkából, meg én este közösen párommal 10 körül.

6 kor kelek így is.

2013. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sajnos egyetemistaként sem érek rá, hogy kivigyem reggel, este meg már 0 a motiváció, de azért kiszenvedek 4-5ször egy héten pajtásos 1 órás sétát. Ez a tél borzasztó, bárcsak reggel több időm lenne.

Mondjuk ma reggel kimentünk, de senkiiii nem volt kint a mezőn, így csak labdáztunk.

2013. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy akinek reggel van ideje, gondolom otthon dolgozik, vagy kötetlen munkaidőben. Azt sem irigylem el senkitől, mert nekem nem menne.
2013. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem nagyon aktív 20kg s kutyám van, ezért vagyok gondban ... egyvalaki mondta, hogy ő sötétben nem szereti kivinni a kutyát... nem tudom mi van akkor, ha sötét van, mert közvilágítás van azért. Szóval aki nap közben, reggel dolgozik, de sötétben már nem megy ki (4 után már sötétedik) azok így mit csinálnak télen, 4-5 hónapon át? :D
2013. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vegyen világítós nyakörvet.
2013. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem most jön a vizsgaidőszak az egyetemen, így sok időm van, mellettünk meg egy nagy park szeretünk oda járni. Mikor suli van akkor fél órára megyünk reggel (van amikor hajnali 5-kor) és akkor a délutáni séta (2-3-4 felé) 2 órás. Ha aznap nincs órám vagy ilyesmi, és találunk pajtit akkor reggel vagyunk kint 1-2 órát. Őt nem zavarja a hideg és engem sem, így ilyenkor is imádok vele kint bohóckodni, de én eldobom a labdát 2X és megunja, mindig keresek olyat akivel tud játszani.
2013. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!