Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyért csóválja a kurya a...

Milyért csóválja a kurya a farkát ha megszidom vagy kap az újságpapírral a hátsójára?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem suhintottam a kutyámra se kézzel, se papírral se sehogy, mégis a nézésemtől szinte összepisili magát és nem győz hogy kúszni előttem a földön. Mondjuk én időt szántam a nevelésére nem egyből vagdalkozni kezdtem.
2013. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem rá kell csapni hanem a tenyeredbe, közben határozott NEM. Akkor összekapcsolja a kettőt, de nem rá kell vele ütni! Számomra megdöbbentő, hogy valakinek ez a természetes. Suhintgatásnak semmi értelme. Egyszer a kutyám oda akart kapni nekem kb. második nap mikor elhoztam. Kapott egy istenes pofont és soha többé meg nem próbálta. Ha a papírral őt ütöd az egyrészt neki nem fáj, másrészt persze hogy játéknak veszi, több agya van a kutyának mint annak, aki így próbál "nevelni"...
2013. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Azért csóvál, mert nem érti. Ahogy Te sem érted, hogy mit ugat neked. Ő csak annyit lát, hogy a gazdi beszél hozzá, az biztosan jó dolog. Hogy mit mondasz, azt nem érni. Az újságpapírt meg a fenekére csapást végképp nem tudja hova tenni. Ha vicsorogsz, rámorogsz, megrázod a grabancát, az kutyául van. Akkor érteni fogja, hogy haragszol.
2013. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%
Az ütés tökéletes középkategóriás büntetés.. Ha én csúnyán nézek rá akkor is nagyon szarul érzi magát, viszont ha nem akarom hogy nagyon rossz legyen neki és jó helyen vagyok jó időben akkor kap egy pofont figyelmeztetésnek... ezen nem tudom mit kell problémázni, persze összetörhetném mindenért lelkileg a kutyát az humánusabb sokkal :)
2013. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!