Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok tippeket, hogy hogyan...

Adnátok tippeket, hogy hogyan lehetne felnőtt kutyát pórázra szoktatni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon hiperkatív, egyébként okos kutya és gyorsan tanul, de a pórázra szoktatás az valahogy nem ment vele:/ De most elhatároztam, hogy szeretném megpróbálni, talán sok türelemmel sikerül :) van itt olyan, aki már tanított felnőtt, nagyon szeleburdi kutyát pórázon sétálásra? :)

2013. dec. 18. 17:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tehát akkor inkább adsz egy sz-r tanácsot :D Logikus utolsó...


Mellesleg nem fog megfulladni.


Én azzal kezdeném,hogy mielőtt elindulnátok lefárasztod annyira,hogy csak lihegjen meg feküdjön.És akkor indultok sétálni.Jutalomfalattal pedig kordában tartod,de csak egy idő után adod neki oda.

2013. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az enged- húz technikát próbáltad?

ha elkezd húzni egy határozott mozdulattal húzd vissza magad mellé, mondd hogy "lábnál", majd azonnal lazíts a pórázon-fogason.

tehát ne folyamatos húzásban legyen.

ha láb mellett megy laza a póráz, ha megelőz, 1 határozott rántás, majd ismét engedd le magad mellé a kezed.


érthetően fogalmaztam? (bocsi álmos vagyok)

2013. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!