Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban segitünk nekik ezzel?

Valóban segitünk nekik ezzel?

Figyelt kérdés
A kutyámat holnap altatják el.Nem beteg de már a vizéhez is csak segitséggel talál oda.(eszik,alszik,s a sok baleset)

2013. dec. 19. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Mi a baja? Menthetetlen? Ha valóban már csak szenvedés neki az élet, akkor az altatás megváltás. A barátnőm kutyája 16 éves pincsi volt, több százezret ráköltött és minden tőle telhetőt megtett a kutyájáért. Mikor leálltak teljesen a veséi, akkor inkább elvitte altatni, szenvedés volt a kutyának az élet.
2013. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Spániel 14 éves, epilepsziás,gégeszükületes,a rohamoktól gyengén agysérült.
2013. dec. 19. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez esetben megváltás. Én az embereknek is megadnám a kegyes halál lehetőségét. Nem szabad(na) a szenvedést hosszabbítani(:
2013. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

valóban, sajnos:(


Tudom, mert lassan nekünk is érik ugyanez a helyzet, 14 éves belgajuhász lányka, picit süket, vak, a lábaival van valami, amit az orvosok sem tudnak pontosan mi, a lényeg, hogy olyan, mintha nem lennének stabilak, nem érzi őket, sokszor elesik, popsira eszik, hasra esik, főleg, hogy nem tágít a régi helyéről, ami a lépcső tetején van:S emellett a légzése is nagyon-nagyon nehézkes...úgyhogy lassan nekünk is meg kell hoznunk ezt a döntést...


tudom, hogy nehéz, de legyél vele az utolsó pillanatig...nagyon fog fájni, de a végén jobban fogod magad érezni...


kitartás!

2013. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma sajnos nekem kellett eltemetnem a kutyámat. Az ásást végig bőgtem férfi létemre, egy pillanatra eszembe jutott a szociális temetés hol én ásnám meg anyám sirját.(elnézést ,hogy belekevertem a politikát)
2013. dec. 20. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:

őszinte részvétem:S ez az, amitől rettegek, hogy nekem kell csinálnom, mert tudom hol van a kedvenc helye, egy tuja alatt, és biztosan oda temetném...csak a miénk nagytestű és rettegnék, hogy a kisebb kiássa...erről kérdezgetni az embereket, hogy hogyan kéne, miként kéne, hogyan szokták, meg végtelenül morbid dolog.


És igen...a szociális temetést bele lehet végülis keverni, mert valahol ez is az...egyébként az altatás, hamvasztás kb 25 000 ft kutyusnál, amit nem biztos, hogy mindenki megengedhet magának...úgyhogy végülis egy kaptafára megy a kettő ilyen szempontból:(

2013. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!