Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek a kutyát beengedni a...

Minek a kutyát beengedni a fűtött házba, ha amúgy csak kivágod a kertbe láncra?

Figyelt kérdés

A szomszéd láncon tartja a kutyát, az ugat fél napig, mikor nincs itthon de Ő a fűtőtt garázsba beengedni néha éjszaka!

Most ettől azt hiszi tőrődik a kutyájával?



2013. dec. 19. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem beszéld le róla, hátha még a végén nem fagy meg éjjel a kutya...
2013. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%

Tökéletesen igazad van, inkább lenne láncon akkor is a hidegben!

Amúgy ne tőlünk kérdezd, csöngess be hozzá és ne mondd el, vagy ha ennyire fel vagy háborodva, szólj az állatvédőknek.

Nem mondom, hogy a legoptimálisabb módját választotta a kutyatartásnak, de most én/mi azt sem tudjuk, kiről van szó max. bólogathatunk, hogy jaj de rossz gazda és puffoghatunk itt is megint ezren, a kutya élete nem változik.


Amúgy lehet okkal tartja láncon. Persze a szökést meg lehetne akadályozni és ha eleget foglalkozna vele akkor a kertet sem szedné szét (ha esetleg ilyen okok vannak), de lehet jár hozzájuk bejárónő is vagy akárki és azért köti meg addig a kutyát, mert nem akarja, hogy valami bajra érkezzen haza.

Amúgy úgy írod, mintha ő kérkedett volna azzal, hogy ő milyen példamutató gazda. Szerintem ő is sejti, hogy lehetne ezt jobban is, csak nincs rá módja vagy nem érdekli annyira. Vagy van egy másik, igen gyakori eset, amikor az illető nem is tudja, hogy ez a kutyának nem jó és miért nem. De ha nem vagy buta, akkor erre magad is rájöhettél, hiszen tele van az ország ilyen emberekkel, akik nem értik miért kell nevelni a kutyát és szerintük mindegyiket ki lehet vágni a hidegbe és elég moslékkal etetni.

2013. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!