Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kutyámmal? Félek,...

Mi legyen a kutyámmal? Félek, hogy megfázik. Vagy bírja a hideget házába? Nem akarom beengedni a lakásba mert félek, hogy beszokik. Vagy inkább engedjem be?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mekkora bundája van, milyen a háza?
2010. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én beengedem ilyen hidegbe, mert sajnálom szegényt és félek hogy beteg lesz! Ő is családtag! Ha nem lesznek mínuszok kint fog aludni.
2010. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Először is mondd meg milyen fajta,milyen a testalkata erős,milyen hosszú a bundája?
2010. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs ezt kihagytam:11 hónapos labrador.Szőre egy labradorhoz hépest vastag.A háza szigetelt.Vannak nem "ruhái" a házába azokba tud "takarózni".
2010. dec. 18. 21:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Izmos, de nem valami hájas.Nincs sk fölösleg rajta.
2010. dec. 18. 21:39
 6/11 anonim válasza:

Ha leírnád, hogy milyen fajta kutyád van az segítene..Legtöbb kutya bírja a hideget..

Ilyenkor télen bundát növesztenek, házukat kimelegítik.

Nálunk pl. ha este, éjszaka kihívod a házából és hozzáérsz, akkor a szőre külső részén is érzed a meleget..ebből is láthatod, hogy az ő házában meleg van..

2010. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem szoktam beengedni.van a lépcsőalatt egy jó 3x2m-es tér,és belül puha szivaccsal,és bundás anaggal van kibélelve.A bejárat elé egy kb 3 kilós szönyeg van berakva.A kutyám ki birja nyitni,hogy bemenjen a szelet meg nem annyira engedi be.Mellesleg hosszú szőre van és oda is megy a fűtés melege
2010. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kibírja a hideget főleg a házában. Ha van bent sok roncs akkor jol fogja érezni magát. Nekünk 3 kutyánk van mindegyik kint van, ha fáznak keresnek egy melegebb helyet.
2010. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyhatod kint, hogyha szigetelve van a háza. Nemsokára 1éves lesz, így meg kell szoknia, hogy hidegben is kint kell lennie. Esetleg tömd ki a házát belül rongyokkal, ruhákkal, vagy szögelj a ház ajtajára valami lepedőt, rongyot, hogy ne menjen ki a meleg, és ne annyira fújjon be a szél. :)
2010. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
házába 15cm vastag rongy-réteg van amibe tud bújni.Arra én is gondoltam,hogy az ajtajára tegyek vmit, láttam a fressnapf-ba átlátszó műanyak fügönyt.De szerintem nem sokáig maradna a helyén, mert letépné.
2010. dec. 19. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!