Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistesűnek BARF?

Kistesűnek BARF?

Figyelt kérdés
Yorkit vagy csivavát szabad BARF étrend szerint etetni? Lehet, hogy hülye kérdés, de én nem tudom a választ :( Azon gondolkozom, hogy milyen apró kis belük, bélrendszerük van. Nem tudom, hogy alkalmas-e a nyers hús emésztésére vagy akár a csontos húséra.
2013. dec. 20. 12:57
 1/10 sippara ***** válasza:
70%
Ha kutya,akkor alkalmas :) a facebook csoportban (nyesedék hús kutyáknak) van egy-két yorki, akik nyerset esznek, eszméletlen aranyos adagokat szoktak feltölteni a gazdik :)
2013. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Küldtem egy csatlakozási kérelmet! Köszönöm Sippara!! :)
2013. dec. 20. 13:07
 3/10 A kérdező kommentje:
Hopp, már el is fogadták! Körbenézek! Még egyszer köszönöm! :)
2013. dec. 20. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem aranyos hanem idegesítő adagok :D


Egy yorki havi adagja kevesebb mint az enyém napija :D Amúgy lehet nekik adni, pont ezért tök jó mert akár kaviárral is etetheted.. akkor se kerül vagyonokba ^^

Semmi bajuk nem lesz tőle sőt ugyan olyan jó hatással van rájuk is mint a nagyobb testvéreikre

2013. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sippara ***** válasza:
89%
Jó,hát én se örülök kifejezetten,hogy más ilyen fél egérnyi adagokat készít össze, miközben nekem holnap meg kell birkóznom közel 12 kiló cuccal, hogy elég legyen 11(!!!!) napra, de attól szerintem még vércuki, ahogy ott figyel a negyed csirkenyak meg egy fél szív a tálban a zöld mellett :D
2013. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem BArfozunk már közel 2 hónapja, és bizony nekem is időbe tellett, amíg kiporcióztam az adagot...egér..nyi valóban:)


Azelőtt Acanát evett és köztudott,hogy abból is negyedmaréknyi a napi adag.

Elszórakoztam én is vele, főleg azért mert ugye legyen változatos - ezt úgy oldom meg, hogy 2/3 napi váltással szárnyas és marhahús, heti 2 alkalommal csirkenyak, vagy kacsanyak és minden 2. napon zöldség (gyümölcsprésen ledarált répa+cékla és hozzá pici lé. Ez utóbbit jégkockatartóba bele aztán fagyasztás.


Étrendkiegészítőnek görögszéna+fokhagyma kombós tabletta kutyáknak klopfolóval összezúzva, kajába bele.

Illetve erősítés gyanánt 2 hónapig Minera cseppek.


Üdv. 3 kg-os yorki gazdija:)

2013. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sippara ***** válasza:
81%
Utolsó, annyira jó olyan gazdikat "látni", akik kutyaként kezelik ezeket a kis törpe terroristákat :) hajrá!
2013. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves,4 kg-s bolognese-em van.:) Kb.3 hónapja BARFozunk,előtte Acanát evett.:) Nem volt a táppal sem semmi problémánk,de rengeteget olvastam a nyersezésről és teljesen meggyőztek.:) A napi adagja neki sem túl nagy.:D legtöbbször mahahúst (lábszárat) kap,amit előtte 1 hétig fagyasztok.Csontosnak kacsa fejet/szárnyat,csirke lábat szokott kapni.:) +zöldségek és kiegészítők.Heti 2x a hús helyett főtt tojást kap.

Öröm nézni,ahogy "küzd" vele.:)

2013. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is BARF-ozunk két 5kg-os Bichonnal :)


5-6 db szívet és 2 nyakat szoktak kapni,ha farhát van abból többet kapnak,persze szét kell darabolni sokfelé szóval tényleg nem nagy adagok :D pluszba kapnak ugye zöldséget, joghurtot szoktam nekik adni még,tojást meg időnként rizst is adok mellé..

2013. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem, hogy például francia bulldognál mit gondoltok? Ő egy speciális egyed, mentett kutyus, 7 éves, elől hiányoznak a fogai. Sokszor műtötték (kb 4 császár lehetett, egy ivartalanítás és két sérv műtét:S) így a csontevést nem kockáztattam meg soha. Moslékon élt ezelőtt 5 hónapig, esetleg legalja tápon, most házikosztot kap, vagy tápot konzervvel.


Neki működhetne? Hol tudom megnézni, hogy neki pl milyen menüt kéne összeállítanom? Mennyibe kerülhet egy ekkora kutyus heti táplálása? (most kezdek el érdeklődni, minden érdekel)

2013. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!