Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki elengedi a láncon, vagy...

Aki elengedi a láncon, vagy kennelben tartott kutyáját, és az utcán sétáltatja magát, az direkt csinálja? Lehet sintért hívni?

Figyelt kérdés

Láttam már, egy utcában ahol sétálok, hogy ott a kutya láncon, leszedi róla a gazda, megsimogatja, majd megy be a házba. Kutya rögtön mászik ki a kerítésen.

Másik eset, kennelben lévő kutya, sétálok a ház előtt, kinyitják a kennelt, mennek be a házba, a kutya meg jön ki a kerítés között, ahol hiányoznak a deszkák!


Ezt direkt csinálja egy gazda? Nagyon is tisztában van vele, hogy a kutya az utcára jár?


Lehet sintért hívni? Nem akarom, hogy egy ilyen nagytestű kutya belém harapjon az utcán!



2013. dec. 20. 13:36
 1/4 Firestorm ***** válasza:
80%

Támad bármelyik kutya is?

Mellesleg mi lenne,ha nem az első gondolatod az lenne,hogy sintért hívni,hanem becsöngetni és beszélni a kutya gazdájával,hogy ez így nem mehet tovább és,ha nem tesz ellene valamit akkor elviteted a kutyáját.Ennyi.

Eléggé kommunikáció hiányos a mostani társadalom.Egyből cselekedni akar mindenki,amivel más embereknek fájdalmat okoz,ahelyett,hogy megpróbálná az illetékessel megbeszélni.

2013. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Első válaszoló. Nekem van két kutyám, akikkel sétálni szoktam. És az a baj, hogy ha meglátok egy ilyen esetet, inkább húzok el onnan messzire, semmint még a közelébe menjek annak a háznak, és még be is csöngessek oda, ahol ilyen szabadon mászkáló kutyák vannak.
2013. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Firestorm ***** válasza:
És akkor a leglogikusabb,hogy inkább elvitetem a kutyáit?Véletlenül se beszélgessünk egymással,hátha sikerül normális megoldást találni...
2013. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Azt gondolják a "kedves" gazdik, hogy a kutya megsétáltatja magát és ezzel le van rendezve. Csak a kutyát elüthetik, megmérgezhetik, ellophatják, ő okozhat balesetet, megtámadhat másokat, veszélyes-baromira törvénytelen.

Kutyád nélkül beszélj a gazdikkal, ha nem változtat, akkor jegyző.

2013. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!