Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pitbullt lehet úgy nevelni...

Egy pitbullt lehet úgy nevelni, hogy nagyon barátságos, bújós kutyus legyen, igazi családi kedvenc?

Figyelt kérdés
vagy a vérmérsékletéből adódóan ez lehetetlen?
2013. dec. 20. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Lehet,de a kutyának nem szeretetre van szüksége,hanem határozott,következetes,hozzáértő gazdira.Nem a szeretet neveli a kutyát.
2013. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

De ha nem szereted a kutyát, nem tudod jól nevelni sem. :D


Amúgy: ahány pitbullal találkoztam, alapból mind kedves, nyitott játékos kutya volt.

Szerintem úgy "elferdíteni" nehéz, hogy ne ilyenek legyenek. :D

2013. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó ez hülyeség.

A kutyának a következetes nevelés jelenti a szeretetet.

Azzal fejezed ki legjobban kutya módon,hogy szereted,hogy lemozgatod,sok a közös programotok és neveled.

És a nevelés alatt nem azt kell érteni,hogy megtanul ülni.Persze,ez is beletartozik,de a falkavezérség kialakításánál nem lehet jobban kimutatni,hogy szereted a kutyát.


És baromi könnyű elrontani ezeket a kutyákat,emberre általában akkor sem támadnak,de szocializáció nélkül az emberen kívül minden lehetséges élőlényre támadhatnak,amivel a kutya életét teszed nehezebbé.


A kutya vérmérséklete mindig egyedi.Vannak nyugis pitek és dominanciára hajlamos labradorok is.Nem fajtafüggő.

2013. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%
a szeretet, egy teljesen természetes emberi tulajdonság. Én ha nem szeretném a kutyámat, biztos, hogy nem nevelném jól, mégpedig azért mert akkor itt sem lenne. Az ember csak akkor tud együtt élni egy állattal is, ha valamilyen szinten érzelmileg is kötődik hozzá.
2013. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!