Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányadik helyen áll nálad a...

Hányadik helyen áll nálad a kutyád a szeretetrangsorban?

Figyelt kérdés
Én ezen most elgondolkodtam és meglepő, lehet hülyeség is, de rájöttem nálam a kutya áll az első helyen, aztán csak a párom (pedig őt is nagyon szeretem) és aztán a többi ember :) Van közöttetek olyan akinél szintén a kutya az első?
2013. dec. 21. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Imádom a kutyámat,tényleg,de azért a szüleim fontosabbak nála. Barátaim között már biztos van olyan,akinél a kutyum fontosabb,de azért nem ő van az első helyen. De ettől függetlenül tényleg imádom:)


Egyébként elég rosszul esne ha például a párom mondaná,hogy a kutyája fontosabb neki és jobban szereti nálam,igencsak elgondolkoznék magamon.

2013. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Ennél már csak az a nagyobb baj, hogy ráadásul azt hiszed ez normális. De elég gyakori lehet kutyások közt, amilyen antiszociális a többségük.
2013. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Volt nekem is ilyen időszakom azért, mert az osztálytársaim egy sátánfattyai voltak sajnos, szüleim nem foglalkoztak velem, a többiek meg azok a többiek. Kutyám meg sose bántott.
2013. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

A kutyások antiszociálisak?? Elmondanám, hogy pl a segítő kutyák olyan emberekért is vannak, akiknek mentális problémáik vannak, és a kutyák segítenek kinyílni, hogy ne legyenek antiszociálisak! Ennyit erről...


Nálam ez változó, volt már, hogy a kutyámat soroltam előrébb, és volt, hogy a kedvesemet! Egyformán! Ugyanannyira szeretem őket, csak másfajta szeretettel!

2013. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Mi az a "szeretetrangsor"?

A szeretet hálistennek nem egy olyan dolog, amit fel kell darabolni ahhoz, hogy osztogasd. Akit szeretek, egyformán szeretem. Maximum máshogyan.

2013. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A kutyások egyáltalán nem antiszocok, de mivel fontos nekik a kutyájuk, ezért csak olyan helyekre mennek többségében ahova a kutya is mehet.


Ez csak egy felvidító kérdés akart lenni (a kutyám most lábadozik egy nagyobb betegségből, csak magamat akartam jobb kedvre deríteni), de természetesen nálam sincs ilyen rangsor mivel mindenkit máshogy szeret az ember, nem lehet igazán rangsort felállítani, de most hogy a kutyu beteg, most ő az első :)

2013. dec. 21. 14:43
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyvalakit lepontoztam, bocsi, véletlen volt, a hülye mobilon félrenyomtam.
2013. dec. 21. 14:45
 8/16 anonim ***** válasza:
5-nél a pont! Ezt nem lehet rangsorolni.
2013. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálam nincs szeretet rangsor csak olyan hogy 7 legfontosabb (ide tartozik a kutyám is,a szüleim és a nagyon közeli barátok,rokonok) de nem rangsorolom őket. A "sima" barátok között sincs nagyon rangsor csak olyan nagyjából mert bizonyos személyeket jobban szeretek, pl.: már nagyon régen ismerem,többet találkozunk stb.
2013. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ok. nálad most Ő van első helyen, mert beteg és neki van szüksége arra, hogy átadd a szereteted. Nálam is van néha ilyen, főleg mikor csalódok az emberekben, akkor este megölelgetem őket és megállapítom, hogy ők legalább soha nem okoznak csalódást.
2013. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!