Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányadik helyen áll nálad a...

Hányadik helyen áll nálad a kutyád a szeretetrangsorban?

Figyelt kérdés
Én ezen most elgondolkodtam és meglepő, lehet hülyeség is, de rájöttem nálam a kutya áll az első helyen, aztán csak a párom (pedig őt is nagyon szeretem) és aztán a többi ember :) Van közöttetek olyan akinél szintén a kutya az első?
2013. dec. 21. 14:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez nem felvidító kérdés, hanem erős vitatéma lesz. De nem baj, én válaszolok, bár sokaknak nem fog tetszeni.


Nagyon szeretem a kutyámat, ez egyértelmű, családtagként kezelem (de normálisan nevelem is). Tehát nem a kertbe van kib....szva. De ha példaként veszünk egy ilyen szélsőséges esetet, hogy választanom kellene, közte és a cica között, sajnos nem őt választanám. Nem tudom ennek az okát, a macska jobban hozzám nőtt, sokáig beteg volt, alig maradt meg. Több fontos dolgon mentünk keresztül. Ettől függetlenül, mindkettőt egyformán kezelem, nem kivételezem, hogy az egyik Royal Canint kap, a másik meg szart. Ez most csak így Neked mondom el Kérdező. Egyébként mindkettőért odaadnám a fél karomat, ha nem többet.


Sok családtagom, barátom fontosabb a kutyánál, de egy idegen nem. Ezt most nem fejtem ki, volt már ilyen kérdés, nagy balhét is kavart. A lényeget érted szerintem.

2013. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet egészen pontosan meghatározni. Nem vagyunk egyformák mindenki másképp szereti a kutyáját és a családtagjait is.

Én a kutyámat annyira szeretem mint a gyerekemet. A szüleimet tisztelem és szeretem.

A gyerekem már majdnem nagykorú, most van abban az időszakban, hogy szégyell engem és nem nagyon hallgat rám. Fontosabbak számára a barátok. Én azért továbbra is aggódok érte és ellátom őt.


A kutya mindig olyan marad mint egy kisgyerek, állandó törődést igényel és ellátást stb.. Tehát őt úgy lehet szeretni mint egy soha fel nem növő gyereket.

2013. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Akiteki ***** válasza:
A gyerekeim között sem állítok fel rangsort és más szeretteimet sem sorolom be. Ilyen nincs. És választani sem kell senki között, felesleges, nem kerülünk ilyen szélsőséges helyzetbe.
2013. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

4-es "A kutyások antiszociálisak?? Elmondanám, hogy pl a segítő kutyák"


Azt írtam a *legtöbb* kutyás antiszociális. Mégegyszer: legtöbb. A segítőkutyák hány százalékát teszik ki a kutyapopulációnak? 0,01?

2013. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én nem rangsorolnám....külön helyet foglal el a szívemben a családom, a párom, a barátaim és a kutyám...nem egymás alatt vannak, hanem egymás mellett, egyik sem nagyobb a másiknál csak más, nagyon más.
2013. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nagyon kicsi a családom: a testvérem, a párom és a kutyám. Ők hárman nekem mindent megérnek.
2013. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!