Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttam egy hirdetést, amiben...

Láttam egy hirdetést, amiben jelképes osszegért ajánlanak yorkikat. Megérné?

Figyelt kérdés

ittt a kép a kutyusról: [link]


hozzáértőket kérdezek, hogy fajtiszta lehet- e, nem tudom, hogy látszik e már ilyen korban.


2009. nov. 26. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Jajj de kis Édi:)

És hol árulják ezeket a kutyikat?

2009. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelképes összegért erősen valószínűtlen, hogy fajtiszta, vagy B megoldás, hogy beteg.
2009. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok szakértő,de mennyi az annyi? 70 körül kezdődik az ami nem beteg...olyat vegyél,amit 40-50 körül árulnak állítólag sokat betegeskednek...állítólag
2009. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

az expresszen van , csak egy kutyus , bocsi elírtam. meg nem tudom, hogy aktuális e még egyáltalán..

vannak még hasonló árban ilyen kutyák keresgélj:] én talátam 3 hirdetőt ami 10-20 ezer kozott árulja őket, csak nem tudom , hogy mennyire lehet az ilyen árú kutyákban bízni:S nem akarok beteget venni vagy nem fajtisztát mert azt ingyen is lehet kapni...

2009. nov. 26. 17:09
 5/18 A kérdező kommentje:
10 000 a jelképes.. és azt nem leehet vásárlásnál kiszűrni, hogy beteg e vagy fajtiszta e egyáltalán? :S
2009. nov. 26. 17:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem fajtatiszta, de nem a legjobb minőség, gondolom ezért is adják olcsóbban. Lehet látni a kölykön, hogy nagyobb méret, kb 4-6 kg-s kutya lesz belőle így első ránézésre és az orra is hosszú. A szőre is lehetne dúsabb, viszont a füle szépen van nyírva, ebből arra következtetek, hogy aki csinálta az érthet hozzá. Ettől függetlenül nagyon aranyos kis dög :)

Megkérdezhetem, hogy mennyi az a jelképes összeg? Csak kíváncsiságból, mert nekem is van egy eladó Yorkim, de sokkal jobb minőség, méretre és szőrminőségre is és 45 e-re tartom.

Köszi

2009. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
írnál egy privit? gondolom értesz akkor a yorkikhoz, én nem nagyon, és orülnék, ha adnál pár tanácsot persze ha van időd:] meg a kiskutyád is érdekelne..
2009. nov. 26. 17:13
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kétes eredetű helyről nem vennék kutyát.

Sokkal jobb elmenni egy menhelyre, mert legyen inkább utcagyőztes a drága, mint beteg vagy a szaporítók pénztárcáját gazdagítsam egy fillérel is.

2009. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nehéz megmondani egy 7-8 hetes kiskutyáról, hogy fajtatiszta e vagy sem, de tapasztaltabb szemek meg tudják látni a hibákat. pl: más fej korma, másabb formájú a stop, szőre színe stb. Olyan a legjobb helyeken is előfordul, hogy színhibás vagy harapáshibás lesz egy kutya. A színhibát könnyen észre lehet venni, pl egy vagy több fehér volt a bundán. A foghiba/harapás hiba ilyen korban még nehezen észre vehető, mert ezek még tejfogak amiket 6-10 hónapos korára felváltanak a rendes fogak, jobb ha állatorvosra bízzunk az ilyesmit. Lehetnek rejtett betegségei, öröklött betegségek, ezeknek néha vannak jelei és már első látásra megmutatkoznak, de néha nem derülnek kis csak felnőtt vagy még gyakrabban idős korban Pl diszplázia.
2009. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
én is nagyon sokat gondolkoztam a menhelyen , két oka van amiért nem megyek oda: az egyik az, hogy az osszes kutyába beleszeretnék és fájna a szivem otthagyni azt a rengeteg szerencsétlen kutyust.. a másik pedig az, hogy fiatal kutyust szeretnék, hogy hozzám "nőjjon", hogy én tudjam mindenre megtanítani és én neveljem fel:] és menhelyen szerintem nincs olyan sok fiatal kutyus.. nem tudom:S
2009. nov. 26. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!