Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdő gazdinak mennyire...

Kezdő gazdinak mennyire ajánlatos boxer kutya? Azt hallottam hogy inkább nőstényt ajánlanak kezdő gazdinak. Miért?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy kis tacsim de most valami "komolyabb" kutyát szeretnék ami örzi a házat. Várom a válaszaitokat.
2010. ápr. 25. 10:48
 1/10 anonim válasza:
100%
boxer nagyon jó házörzőnek. a nőstényt ajánlják, mert az valamivel kissebb és könnyebb vele bánni.
2010. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam. Köszi a választ :)
2010. ápr. 25. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
a nöstények sokkal ragaszkodóbbak, és kevésbé agresszivek.
2010. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogyan az előző két válaszoló is írta, de azért a szukák között is van kivétel, amelyik aggresszítebb. Na és ugyanígy létezik olyan kan is, amelyik szelídebb az átlagosnál.
2010. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én is kezdő gazdiként boxert választottam szukát és nem bántam meg nagyon nagy türelem kell hozzá de megéri!!!
2010. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok 2 munkatársamnak van kan de velük sincsen probléma csak annyi kicsit makacsabbak:)
2010. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a nőstények határozatlanabbak, és nem annyira agresszívek, és nem szeretnék átvenni a vezér szerepét, mint a kanok
2010. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kanok sem szeretnék átvenni a vezér szerepét , a kiskorban megtanítod h hol a helye , akkor nemlessz semmi gond.Házőrzásre kan kutyát vegyél.
2010. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11:09-es vagyok az előttem szólónak igaza van a házőrzésre kan kell mert az én szukám bárkit beengedne és bárkivel barátkozik:)
2010. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! A boxer nagyon jó választás, nekem is van egy szuka boxim. Viszont vigyázni kell vele, nehogy a fejedre nőjjön. Általában szukát ajánlanak, mert hogy simulékonyabbak, de közöttük is van kivétel. Az enyém pl. méretben is akkora mint egy kan, meg szinte jellemben is :) Az emberekkel általában kedves, de ha valaki gyanúsan viselkedik egyből észreveszi. Nagyon igényli a mozgást, szeret sokat szabadon futkározni, kutyákkal jól kijön, verekedést sosem kezdeményez, de ez kutya személyiségétől is függ. És a legfontosabb: diszpláziára hajlamos, így érdemes jó helyről venni.
2010. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!