Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen olyan kutyafajtát...

Milyen olyan kutyafajtát tudtok, ami tanítható? (mozgékonyabb, meg olyan okosabb féle), És ebben a kategóriában melyik a legnagyobb!

Figyelt kérdés

Kutyát vennék(egy harmadikat)csak nem tudom melyik lenne az ideális!a bernáthegyin gondolkoztam mert az nagy(én a nagy kutyákat szeretem),de az nem mozgékony,inkább csak fekszik!

A másik ami nagy kedvenc a német juhász!De az meg nem valami nagy!Szóval milyen nagy,de mozgékony fajtát tudtok?


2013. dec. 24. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Moszkvai Őrkutya...
2013. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hááát én úgy tudom, hogy a nagy testű kutyák eleve lomhábbak... Van valami konkrét célod amire szeretnéd használni a kutya mozgékonyságát?
2013. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért azt gondold végig, hogy anyagilag bírod-e a 3 kutyát, mivel ezek a bernáthegyi méretűek egyedül is kiesznek a vagyonodból. Plusz a féreghajtóból is nagyobb adag kell, ugyanígy a spot-onokból. Bocs, hogy ilyen negatív voltam, amúgy ha van rá pénzed, a leonbergire mondják, hogy relatíve a többi ilyen méretűhöz képest mozgékonyabb, de azért ne számíts agility-bajnokra! Sok sikert!
2013. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Èttermünk van szval a kajával nincs gond!Akár húsz kutyát is tudnánk etetni minimum!Azért kéne hogy ozgékonyabb féle legyen mert sokat tanítom a kutyàimat
2013. dec. 24. 22:34
 5/6 A kérdező kommentje:
És azért én olyan dolgokat tanítok amihez jó kondi kell és hogyegy példàt mondjak mire gondolok hàt mondjuk a rotweiler valami nagyobb egyed a fajtábòl!
2013. dec. 24. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

A Border Collie nagyon mozgékony,okos kutya. Általában a kanok 53 cm a szukák pedig 51 cm körüli magasságúak.

A Berni Pásztor mondjuk ő kevésbé mozgékony, de nagyon kedves kutyafajta átlagban a kanok 64-70 cm-k, míg a szukák 58-66 cm méretűek.

Amúgy meg a juhász kutyák, a leginteligensebbek, elég nagyok és nagy a mozgásigényük. Meg a munkakutyáknak (ebbe a juhászok is bele tartoznak).

2013. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!