Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg anyuékat,...

Hogyan győzzem meg anyuékat, hogy nem lenne semmi baj, ha a lakásban lenne a kutya?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretnék egy westiet. Anyuék már bele is mentek,hogy vehessek magamnak kutyát,de nem a lakásba...

Pedig mondtam nekik,hogy én takarítanék,nevelném,vinném sétálni stbstbstb.

Annyit mondanak mindig,hogy: a kutya nem lakásba való.

de nem mondanak semmi indokot,hogy mitől félnek...


mit tehetnék még???légyszi segítsetek:(


amugy kertes házban lakunk...


15/L


2009. nov. 26. 19:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%
Mi baj van azzal ha kinn van a kutya? TÖk szar lenne neki a négy fal között...
2009. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy a westie inkább benti. :)
2009. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
jaja...szenvedés lenne neki kint :S
2009. nov. 26. 21:08
 14/20 anonim válasza:
100%

Mindenkinek mondanám aki azt mondja, hogy a kutyának kint a helye:

Szóval ez így ahogy mondjátok nem igaz. Miért is ? Próbálj meg egy meleg égövhöz szokott fajt kint tartani. Az első télen elpusztul. Továbbá vannak kifejezetten rövid szőrű tenyészetek, ezeket sem szabad kint tartani. Olyan az neki , mint neked télvíz idején mikor egy szál pólóban mész ki a hidegre. És ami még szintén nem mellékes , aki váltig azt állítja, hogy a kutya csak kint maradhat az bizony egyáltalán ne tartson semmilyen állatot, mert híján van az állatszeretetnek. Egy kutya ugyanúgy társas lény mint az ember. Nálunk a kutya az családtag. Meg van a pontos helye a családban. Ő az aki mindig és feltétel nélkül tud téged szeretni. Ezt a szeretet és ragaszkodást pusztán csak kölcsönbe kapod tőle. Ha nem viszonzod , ne tarts állatot.

2009. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnél kutyát, alkalmazkodsz szüleid elképzelésihez. Én a helyedben olyan fajtát keresnék ami kinnt is tartható, és beszéld meg velük, hogy ha rövidszőrű fajtát választasz, akkor legalább az előszobába engedjék be hideg ídőben. Ugyanis az orvos többe fog kerülni ,mint ez az apró engedmény.
2009. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De ha ő a westibe szerelmes, miért akarjon mást, csak hogy úgy legyen, ahogy a szülei mondják? Nekem egyébként az a gyanúm, hogy a szülei valójában nem azon problémáznak, hogy bent vagy kint legyen-e a kutya, hanem hogy legyen-e egyáltalán kutya. Az pedig, hogy azt mondják, nem bentre való, egy könnyű kifogás. Szerintem még nem találják a kérdezőt elég érettnek a kutyázáshoz. Tudom, egy 15 éves ember már nem gyerek, de azért a felelősségtudata még nincs akkora, mint lesz majd 25 évesen. Tudom, én is voltam 15 éves. És ha majd jön a bulizós korszak, hazajön hajnalban fáradtan, ki fogja levinni a kutyát? Vagy ha majd jön a nagy szerelem, akkor a kutya már nem lesz érdekes? Szerintem a szüleinek ilyen félelmei lehetnek, persze nem biztos, hogy ő attól még háttérbe helyezné a kutyáját, de egy kamasz kiszámíthatatlan tud lenni. És aki már túl van a kamasz koron, az ezzel tisztában van.
2009. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

képzeld nekem is ezt mondták mielött kaptam egy kis tacsit! :) viszont amikor hazavittem akkor anya annyira meglágyult h nem akarta kiengedni! :)

reméljük a te szüleid is igy lesznek vele!:) kinek v szive kirakni egy icike picike kis kutyust!?

2009. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Ez utóbbi nem is rossz ötlet... :))

Lehet, hogy az idők végezetéig könyöröghetsz a szüleidnek, hogy bent maradhasson a kutyus és mégsem engedik meg. De ha meglátják a "kis ördögöt" bizony simán megváltozhat a véleményük.... Hát lehet egy ilyen kis pamacsot nem szeretni? :))

2009. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Hát lehet,de ha mégsem engednék meg,nemtudom,hogy mit csinálnék,azért mégsem tehetem ki:S

De szerintem megpróbálom tavasszal:) köszönöm mindenkinek *.*

2009. nov. 27. 17:57
 20/20 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is pontosan ezt mondják..:@ :(
2010. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!