Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomerániai törpe spitz tartók!...

Rózsa kitty kérdése:

Pomerániai törpe spitz tartók! Milyen tulajdonságai vannak a törpe spitznek? Illetve hol tartható stb. szerintetek 25000 ft-ért kapok kölyköt?

Figyelt kérdés
Jah és google-be ugy volt hogy külön pomerániai és külön törpe spitz meg volt közép spitz akkor most mivan? Xd nekem ez a fajta tetszene ez melyik? : [link]

2013. dec. 25. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a törzskönyvi neve?

Meg a kennelneve,ahonnan származik?

2013. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó! Végre egy törzskönyvezett "palotapincsi"! Légyszíves scanneld be vagy fotózd le a törzskönyvét és linkeld be ide, mert sokan szeretnénk látni!
2013. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
26%
úristen mennyi egoista nyomorék van itt mert a "mezei" kutyával mi a probléma? talán az nem tud úgy szeretni mint bármely más kutya? pont az agyontenyésztett kutyákkal van a gond ismerősöm is vett egy ilyen mopszot epilepsziája van baj van a szívével stb ráadásul az ilyen kutyának olyan a feje hogy rendesen lélegezni se tud nem mellesleg úgy beszéltek itt mintha ti ki tudnátok adni fél milliót egy kutyára közbe ti vagytok a legcsóróbbak vicc :D
2014. máj. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A mezei kutyákkal talán csak az a probléma, hogy nem pomerániai törpespitzek, márpedig a kérdező arra volt kíváncsi. Az meg sajna fél milla. Más probléma nincs velük. És a kutyatartók nagy része meg tudna venni egy kutyát akár félmilláért is, csak kicsit tovább kellene rá gyűjteni. Lehet, hogy nem 1-2 évig, hanem 5-6 évig. Más kérdés, hogy kevesen vannak akik pont pomit akarnak, mert általában nem a luxus divatirányzatok után megy az átlagember. Vannak divatkutyák elérhető áron is, ha már valakinek ennyire a külsőségek és a divat számít és nem jó neki egy "mezei" kutya. Ha Swarovski kristályokkal kirakott mobiltelefont akarsz, az is jóval többe fog kerülni, mint az átlag műanyag burkolatú telefon. Tudod, akinek különleges igényei vannak, annak többet kell tennie érte, mint az átlagnak. Így működik a világ, ha még nem vetted volna észre. Innentől lehetne azon is vitatkozni, hogy ki az egoista nyomorék? Aki tesz érte, hogy teljesüljenek a vágyai, vagy az, aki csak panaszkodik és a világot szidja a saját sikertelensége miatt?
2014. máj. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 h.kira ***** válasza:
88%
En Szegedrol bright eyed hero kennelbol vettem a pomimat 2500 euroert. nagyon korrekt es segitokesz a mai napig tarom vele a kapcsolatot:)a masik pomimat oroszorszagbol vettem 1600 euroert iz westlandii kennelből
2015. febr. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
Nekünk van egy rottweilerünk és egy pomerániai törpe spiccünk kutyánk nincs törzskönyveztetve de senki nem lenne olyan hogy rávágná h nem fajtatiszták mivel minden ami kell megvan náluk meg az oltási könyvön is ott a fajuk...Most biztos gondolják eggyesek hogy jajj az csak egy papír DE a törzskönyv is az ráadásul nyugodtan törzskönyveztethetnénk őket gondok nélkül (ha nem tudnám h fajtatiszták akkor nem lennék ennyire magabiztos) de nem tesszük mert basszus csak egy papír sok pénzért és az a lényeg h Én tudom jól hogy fajtiszta az hogy más mit gondol az egyik fülemen be másikon ki mert ebben az országban mindent mindenki sokkal jobban tud az adott embernél.Az hogy most sok idióta rávágja hogy nem fajtiszta az meg már nem az én bajom.Ja és amúgy a spicc az 35.000 volt tenyésztőtől.Nem annyira hivatalos viszont sok helyen ismerik mivel olcsón ad fajtiszta kutyákat. :))
2016. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Te nem törzskönyveztethetsz, csak a tenyésztő, aki hivatalosan rendelkezik kennellel és felmenők fajtatisztaságát is bizonyítani tudja. Ennek hiányában a kutya nem tekinthető fajtatisztának, csak fajta jellegű keveréknek, akkor is, ha a standardnek amúgy megfelel.
2016. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!