Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be van dagadva a szuka staffor...

Be van dagadva a szuka staffordomnak a suncija és a körülötte lévő terület. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Arról hallottál már, hogy "tüzelés"?
2013. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam! De ez már 3 hónapja tart akkor? Olyan sokáig nem szoktak tüzelni! És az elején nem volt neki bedagadva és most pisilni sem tud!
2013. dec. 22. 14:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van is az itt válaszolók között állatorvos, az sem távolbalátó, vagy távgyógyító. Vidd el a kutyádat állatorvoshoz.
2013. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud pisilni, akkor azonnali orvosi ellátátst igényel!
2013. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Így már más.

Valóban dokinak kell látnia.

2013. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És még nem vitted orvoshoz? Gratulálok...
2013. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Viszem dokihoz, ne aggódjál, de délutánra kaptunk időpontot, mielőtt még leharapnád a fejemet, egyébként pedig nem voltam itthon, 150 km-re voltam, anyáék jártak át hozzá, azért csak ma viszem... És azért írtam ide, hogy megkérdezzem, mire számíthatok, nem az okoskodásokra meg lecseszésekre vagyok kíváncsi, aki ennyit tud, az tegye alapállállásba inkább azt a nagy pofáját! A többi embereknek pedig köszönöm a választ!
2013. dec. 22. 15:02
 8/13 anonim válasza:
88%
Vasárnap délutánra kaptál időpontot? És 3-kor írsz ide? Oké. Másik meg már 3 hónapja nem láttad a kutyádat? Harmadik, szüleidnek annyi eszük nem volt, hogy ha már szenved a kutya legalább egy orvost hívnak hozzá? Mire számíthatsz? Sok leosztásra itt, mert ilyen okos vagy. Amúgy másra nem nagyon. Mi honnan tudjuk, hogy szegény ebnek mi a baja?
2013. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na, te másik okostojás, hord már el magad innen, azt se tudod, merre vagy arccal. Ki mondta, hogy 3 hónapja nem láttam a kutyámat? 1 hétre kórházba kellett feküdnöm, nyomorult. Nekem ne jártasd itt, ha nem tudod, mi a helyzet. A szüleim nem vettek észre semmit, valószínűleg 1-2 napja lehet duzzadt, etetni jártak át csak, te szerencsétlen, mert nem itt laknak. Te nagyon ostoba! Képzeld, egy óra múlva vittem a dokihoz, igen, mert ez egy szerencsétlen környék, itt a legközelebbi doki 40 km-re van és nem is mindig elérhető. Azt meg engedd már meg, hogy kérdezzek előtte, hátha volt már más is ilyen helyzetben!!! Jó? Na koccoljál innen, ha értelmes választ nem tudsz adni, éld ki magad máshol!
2013. dec. 23. 12:30
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagyis bocsáss meg, a párom vitte dokihoz, mielőtt ebbe is belekötsz, mert nekem ágynyugalmat írtak elő!!!
2013. dec. 23. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!