Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a kutyám...

Mit csináljak hogy a kutyám szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete kaptam meg a Yorki kutyámat. 1hónapos múlt. Elkezdtem neki tanítani, hogy hova végezze el a dolgát, kb. 4-szer sikerült is neki oda, akkor jól meg is dicsértük, de általában szőnyegre, földre végzi. Van valami jó ötletetek?

2013. dec. 27. 11:56
1 2 3
 21/22 Kriszti5 válasza:

Ne haragudj,de egy kutyát le kell vinni, hogy a dolgát eltudja végezni.

A szoba kutya nem azt jelenti, hogy a lábát ki sem teszi a lakásból!!!!Este 2-3 óránként fel kell ébreszteni és levinni pisilni,kakilni.Kaja és alvás után szintén.Ennyi a titok nyitja!!! Az enyém 2 hét alatt szobatiszta lett.

2014. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
lassan 3 éves kérdés és örömmel mondhatom hogy nagyon boldog velünk a kutyám és semmi baja nincs! okos, barátságos és játékos. ehhez képest mindenki nekem rontott hogy rossz helye lesz nálam :D
2016. okt. 26. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!