Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van 7 hetes kiskutyáimna...

Miért van 7 hetes kiskutyáimnak hasmenése?

Figyelt kérdés

Nálunk születtek. Az anyja kb egy hete csak ritkán szoptatta őket. 3 napja már egyáltalán nem. 2 hete kapnak Acana Puppy tápot, és csak azt. Nem is volt semmi gond. A székletük is normális volt.

Tegnap nem voltam itthon, és anyám adott nekik tésztát. Mondom neki, hogy nehogy bármit is adjon nekik, de nem érdekli. Lehet, hogy mást is kaptak tőle, de nem mondja meg. Féregtelenítve is tegnap voltak, de csak a 2 kutya, a többi ma lett, de nekik is hasmenésük van tegnap óta.

Beszéljek állatorvossal, vagy a tészta volt a baj?


2009. nov. 27. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hetesen a a parvo oltást megkapták? Eddig 3 féregtelenítést kellett volna kapniuk.

A hasmenés lehet a tésztától is. Mivel a kiskutyák nagyon hamar kiszáradhatnak, ezért ha holnap is hasmenésük van, vagy a viselkedésükben változást látsz, akkor azonnal hyvd az orvost.

2009. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oltást megkapták rendesen. Ez volt a 3. féregtelenítés, csak azért írtam, mert ehhez is lehetne köze, de nincs szerintem.
2009. nov. 27. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szinte bizonyosan a tészta volt az oka. Figyelj oda a táplálékukra és ha mégiis marad a hasmenés, akkor orvos.
2009. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ekkora kutyusoknál egy nagyon pici változtatás az étrenden már hasmenést okozhat. Ne aggódjatok, adjátok továbbra is a tápot, de tényleg csak azt! Ha 1-2napon belül nem változik a székletük, akkor komoly baj van. Egy nagyon kevés székletfogót (akár széntablettát) adhattok nekik. Egy kis probiotikum is mehet nekik! Ami nagyon jó az a Laktiferm pet. (Lehet,h Lactiferm.)
2009. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!