Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap találtam a kutyám hasa...

Tegnap találtam a kutyám hasa ás a bordái között egy nagy puklik. Kb fél ökölnyi, vagy kicsit kisebb. Nagyon megijedtem. Megnéztem neki, kemény, de nem fáj neki, mert mintha ott se lenne. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Sajnos orvoshoz csak 10.e után tudom elvinni.
2009. nov. 27. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy mintha ott se lenne, hogy mikor megnéztem akkor kicsit megnyomkodtam, és nem reagált rá a kutyám. érezte h ott a kezem, de nem fájt neki. nem foglalkozik vele egyáltalán.

Amúgy másfél éves, szuka, magyar vizsla.

2009. nov. 27. 18:22
 2/7 anonim ***** válasza:
talán hivd fel az állatorvost, és kérdezd meg töle!
2009. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy daganat, vagy köldöksérv.

A doki majd megmondja. De ne várj vele, ha ilyen gyorsan lett nagy (ahogy íros fél ökölnyi) akkor akármelyik a kettő közül sokat rosszabbodhat ha vársz vele.

2009. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
küldök sérv az kizárt, mivel nem ott van, hanem az oldalán. Lehet hogy ezt elfelejtettem írni. Én vinném ha tehetném, de az orvoshoz nem mehetek pénz nélkül. úgy nem ad be szurit, úgy még meg sem nézi szerintem.
2009. nov. 29. 02:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyussal?
2011. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést. azóta már remekül van. volt egy nagy műtét, mivel daganat volt sajnos. De el lett küldve szövettanra, és jóindulatú volt. Hónapokat szenvedtünk, mivel olyan rossz helyen volt, hogy a varratok mindig kiszakadtak. Azóta szerencsére minden rendben van...
2011. nov. 28. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy végül minden okésan végződött!:-)))
2011. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!