Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a kutyusom mikor ellik?

Figyelt kérdés
kb10 napja lehet hátra az ellésig,de már 3napja fel sem áll.Le van gyengülve,nem akar enni,és folyamatosan sír.Valami baj lesz,vagy csak ilyen nehezen éli meg?Ez már a második fialása,de ez nem olyan egyszerü, mint az első.Kérlek válaszoljatok mihamarabb.
2009. nov. 27. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vemhes kutyád 3 napja nem áll fel? Rohanás az orvoshoz!

Lehet, hogy elhalt magzat van benne, amitől mérgezést kaphat, de számtalan más baja is lehet. Nem értem képes vagy 3 napja nézni, hogy sír és nem hívtad az orvost? Megőrülök.

2009. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég! Mért nem hivtad fel legalább a dokit, hogy mondhassa volna, hogy azonnal hozzák be.. nem értelek benneteket:((((
2009. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jo ég! ezt szépen megfogalmaztam, de nem látok a méregtöl. le van gyengülve, nem áll fel, nem eszik, akkor szerinted hogy tudna magátol megelleni:(.. meg egyáltalán! nyomás vele az állatorvoshoz!
2009. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutya még bele is halhat, ha nem kerül azonnal orvoshoz! Ha egy vemhes kutya ilyen tüneteket produkál, azt komolyan kell venni és nem 3 nap után a neten érdeklődni, hogy meddig várj még. Gyorsan hívd ki az orvost, inkább ne mozgasd azt a szegény állatot! Drukkolok, hogy ne legyen nagy baj, de ne várj tovább!
2009. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ész és tudás nélküli szaporítás forever !

Hajrá csak így tovább , nyird csak ki a kutyád ... te mocsok!

És 3 napja még állatorvost sem hívsz ... légy büszke magadra !

2009. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
11:39-es! kedves vagy nagyon!és okos is!sokat segítettél valószínűleg a kérdezőnek!
2009. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért érdekelne, hogy mi lett a dolog vége, mert remélem rohantál az orvoshoz.

Megmaradt a szuka? És a kölykök?

2009. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11.39essel egyetértek! H*lye barom...
2009. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm utolsó :)

Én úgy gondolom majd én eldöntöm kiről mit gondolok ! Ha valaki ilyen felelőtlen és tudatlan hogy 3 napos kinlódás után sem megy állatorvoshoz, és itt kérdezget , te erre mit mondanál ??

Mert te sem adtál értelmes választ ahogy olvasom !

2009. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

hát mivel kan kutyám van sajnos nem tudom h mikor és hogyan ellik a kutya!csak kíváncsi voltam h most is hányan támadnak a szokásos szaporító szöveggel.

természetesen félig egyetértek hogy hogy lehet ilyen felelőtlen hogy nem rögtön az orvoshoz fordult a kérdező de ezt normálisan is el lehet magyarázni!azzal hogy ilyen stílusban csináljátok még nem tudjátok visszaszorítani a szaporítók számát!

2009. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!