Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Szülinapomra kérni szeretnék egy kutyust 2 között gondolkodok a papillon és a siba inu. Lakásba szeretném de nem tudom melyik lenne jobb választás. Szerintetek?
2013. dec. 30. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sétálj be egy menhelyre és válassz ott kutyust, lehet hogy sokkal nagyobb öröm lesz, mint megvenni egy drága kutyát.
2013. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, de ha annyira kötődsz ezekhez a kutyákhoz akkor szerintem a papillon fajtájú kutyát válaszd. De természetesen te döntesz!:DDDDD
2013. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kinézet alapján válassz kutyát. A shiba egy kemény eset tud lenni, mert intelligens, önálló, és nem mindig jön ki jól a többi kutyával, első kutyának nem ajánlott. A papillon már inkább, bár nem tudom, hogy a szüleid tényleg több százezer forintot szeretnének-e rászánni valamelyikre. A shibára ráadásul nagy kereslet van, jó pár hónapig, akár évig sorban kell állni érte, ha itthonról akarsz.
2013. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tök más kutyák,nem is értem,honnan jött pont ez a kettő.


Ha szülinapra kell a kutya,akkor gyanítom még gyerek vagy.Egy gyereknek sem fognak normális tenyésztők shibát adni,nem gyereknek való.Még nagyon sok felnőttnek sem.


Mellesleg,szülinapodra valóban kapnál ilyen drága "ajándékot"?

Ami élete végéig felelősség és kiadás...oltások,minőségi étel,esetleges orvosi költség.


20-30 ezerért nem kaptok ilyen kutyát,de még 60 ezerért sem.Max valami fajtajellegű keveréket,amire jó esetben ráköltöd a gatyádat olyan beteges lesz.Rosszabb esetben 2 évesen meghal valamiben.


Szerintem menjetek el a menhelyre és válassz egy csodálatos kölyköt.Pont ugyanúgy fog szeretni,mint egy drága kutya.

2013. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blacky2011 válasza:
Papillon. A lakásba jó, bár a szőrét rendben kell tartani, de alig van gond vele. Napi 3-4x ki kell vinni sétálni, és kész. A Shiba Inu nem szobakutya, ráadásul makacs, nem szeret az ember kedvére tenni, nehezen tanítható szobatisztaságra.
2014. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!