Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese Bichonról mi a...

Havanese Bichonról mi a véleményetek? Nevelhető könnyen?

Figyelt kérdés
Akiknek van ilyen bichonjuk, mindenki pátyolgatja, dédelgeti, úgy tekintenek rá, mint egy kisbabára, akárhány éves is. Én szeretnék egy ilyen kutyust, de azt szeretném, ha a társam lenne és tudná, hogy ki a falkavezér. Lehetséges ez ennél a fajtánál?
2013. dec. 30. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden fajtánál lehetséges. Ha nem az első mintájára neveled, nem is lesz olyan. Mit értesz könnyen nevelhetőség alatt?
2013. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt hogy érted,hogy lehetséges-e?:D


Szerinted ez mire van tenyésztve?Hogy kisgyerekként éljen?


Kutyának van tenyésztve,mint a bernáthegyi és ugyanúgy is kellene vele bánni.Az már más kérdés,hogy sok agyatlan gyerekpótléknak veszi.

2013. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan erre gondoltam: gyerekpótlék. Szóval gyerekpótlékot nem szeretnék nevelni belőle.Én a 4 éves fiam mellé szeretném, társnak. Volt Beaglenk, okos, számomra könnyen tanítható fajta, egyet nem tudtam szabadon engedni séta közben.
2013. dec. 30. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra figyelj,hogy jó helyről vegyél,ne szaporítótól,mert könnyen belebotlasz egy idegbeteg beteges egyedbe,amire sok pénzt kell költeni az orvosnál,és a gyerek sem lenne biztonságban.


Törzskönyves,szerződéses,egészségügyi garanciát vállaló helyről vegyél kutyát,ez egyben drágább,de biztos,hogy nem hagysz 100 ezreket az orvosnál.

2013. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!