Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hallgattassam el a...

Hogyan hallgattassam el a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves tacsi keverékem. Én imádom, de apám utálja, mert egész nap ugat. Azért ugat mert láncon van, és szabadulni szeretne, de a kapunk folyton nyitva van és elszökne, ha elengednénk. Amikor folyton ugat, akkor apám megszokta verni, és én ezt nagyon utálom. Nem tudom mit tegyek. Jó lenne, ha valahogy hallgatásra tudnám bírni a kutyámat, hogy ne bántsák. Légyszi segítsetek!!
2013. dec. 30. 18:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg,naponta vidd el sétálni,ha lehet egy futópórázzal,hogy legyen mozgástere.Néhány hét alatt csökkenni fog az ugatása.
2013. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért tartják, hogy ugasson. De ha rosszkor ugat, megverik. Csodás gondolatmenet.

Vidd el minden nap sétálni és gyakoroljatok mindenfélét jutalomért, akkor nyugodtabb lesz. Ennyit tegyél meg érte, ha nem bírod nézni a szenvedését.

De legjobb lenne elajándékozni olyannak, aki törődik is vele.

2013. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!