Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fogja így bírni éjfélig?

Ki fogja így bírni éjfélig?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom behozni a házba, csak éjfélkor engedik, addig meg van kötve (fedett helyen, elkerített helyen van, jó meleg pléddel, kajával és innivalóval, amilyen gyakran csak tudok, kint vagyok vele).

Sajnos a nyakörve elszakadt, így csak a hámot tudtam rárakni. A mellkasa alsó részén viszont kicsit feszesebb, simán befér a két ujjam, de félek, hogy szorítja-e szegényt. Az utcánkban már most durrogtatnak az értelmes egyének...



2013. dec. 31. 18:23
1 2
 1/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
66%
Legalább pincébe, garázsba, melléképületbe, előszobába vigyétek be, ha nagyon félős a kutya!
2013. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
45%
szia nekem van egy 3 eves alpesi tacsko kutyam. eddig soha nem szokott ki...amig tuzijatek volt, addig simogattam es olelgettem.Nyugi nem lesz semmi baj, en kutyam sem mehet be a hazba.
2013. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Akiteki ***** válasza:
75%
Ha a szüleid nem engedik bevinni, menj ki hozzá. Majd megenyhülnek, ha látják, hogy komolyan gondolod. Ha éjfélig nem engedik, akkor csak duma, utána sem fogják.
2013. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%

Mit kell kibírni? Neked még nem mondta senki, hogy a kutyák azért félnek a viharoktól meg a tűzijátéktól, mert érzik a gazda feszültségét? Hagyd szegényt békén, ne stresszeld fölöslegesen és nem lesz gond.

Nálunk 5 óra óta 10 percenként lőnek valamit, a kutyám meg mintha mi sem történne alszik szépen. Pedig ez az első szilvesztere.

2013. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Kedves kérdező elmúlt 6 óra, már lehet durrogtatni. Hogy ki az értelmes azon szerintem gondolkodj el mégegyszer... de szerintem nem azok akik kint hagyják a kutyájukat, ha fél.

Beszélj még1x anyádékkal, addig nyaggasd őket amíg meg nem unják és be nem engedik a kutyát. Kérd szépen, ígérd meg hogy cserébe kérhetnek tőled valamit amit megteszel, a lényeg hogy szépen kérd. A lelkükre kell hatni, remélem van nekik olyan.

2013. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
4-es ez hülyeség. A sok kinti kutya akinek a gazdája bent trónol a meleg szobában szerinted mit érez a gazdája lelkiállapotából? Semmit, mégis fél. Vannak félősebb kutyák akiket ilyenkor be kell engedni, hogy biztonságba érezhessék magukat.
2013. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Mi a kutyát is és a macskát is behoztuk a lakásba. A kutya azért nyugodt, mert beadtunk neki 1/4 nyugtatót. Előtte teljes stresszben volt: hiába volt bent egyfolytában nyüszített.
2013. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ezt a videót ajánlom annak aki félti a kutyáját:


http://www.youtube.com/watch?v=YYzBi_zolBY

2013. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok azzal, hogy mikortól lehet durrogtatni, azt viszont nem szeretem, amikor közvetlenül a kerítés előtt durrogtatnak...

A kutyus nem fél, teljesen nyugodt, csak azért kötöttem meg, nehogy valaki megdobja valamivel. Már 9 éves, szóval van tapasztalatom a szilveszterben. Azért tettem fel a kérdést, hogy nem lesz-e neki túl kényelmetlen a hám éjfélig.

2013. dec. 31. 18:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kibírja, ha befér az ujjad akkor nem lesz semmi baja. De ha félted hogy megdobják akkor mégiscsak jobb lenne bevinni.
2013. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!