Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy vagjatok le a kutyatok...

Ti hogy vagjatok le a kutyatok kormet?

Figyelt kérdés

Kopik neki, de a mellso laban 2-2 korom nem er le a foldre, az egyik ott folul van, mint nekunk a huvelykujjunk.

Van koromvagonk, de mar annyira nagy mancsa, eros kormei vannak, hogy nagy erot kell kifejteni vagaskor, es biztos neki is nagyon kellemetlen, hogy rafeszulok.

Szepen hagyta eddig, gyakran nyirogattam, de mar tul vastagok a kormei. Hogy lehet megoldani? Lereszelni? Vagy hogyan?


2014. jan. 1. 19:15
1 2
 11/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
67%
Állatorvoshoz viszem levágatni, ha túlnőtt a karma. A kutyám most lesz 10 éves és tavaly nyáron vágták először a körmét. Ezért kár beleinvesztálni a vásárlásba. A doki potom pénzért levágja, és nem kell havonta vágni mint az ember körmöt.
2014. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én ilyen körömvágót használok:

[link]


Olyat vegyél ami az ő méretéhez való.

2014. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ilyesmi van nekunk is:-) az en kutyamet havonta egyszer le kell vagnom. Gyorsan no neki, nem tudom, miert.
2014. márc. 3. 22:58
 14/16 anonim ***** válasza:

12. vagyok

Akkor meg vidd el egy állatorvoshoz (keress olyat, ahol nem 5-600 Ft egy sima vizit :D) vagy kutyakozmetikushoz és kérdezd meg, mit javasol! Nem fogja leharapni a fejed.


Milyen fajta/mekkora kutya egyébként?

2014. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Gyerekek, leirom a kerdest megegyszer: Ti hogy vagjatok le a kutyatok kormet?

Akik sajat maguk nyirjak a kutyaik kormet, toluk szerettem volna valaszt kapni.

Nem az a kerdesem, hogy kivel vagatjatok le a kormuket?

2014. márc. 4. 13:54
 16/16 anonim ***** válasza:
De hát már leírtuk: kutya körömvágó ollóval. Kutyát leültetjük, visszavágjuk a körmeit. Nem tudom ezen mit lehet ennyit bénázni.
2014. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!