Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kellet volna csinálnom...

Mit kellet volna csinálnom amikor tűzijátékoznak?

Figyelt kérdés
azt olvastam itt hogy nem szabad hozzá szólni sem a kutyához. oké hogy nyugtatni nem szabad de hozzá szólni miért nem? én amikor igen petárdáztak, tűzijátékoztak, labdáztam a kutyámmal feladatokat adtam neki ( keresős feladatot) próbáltam oldani és a figyelmét elterelni ( sikerült úgy vettem észre) ez nem jó, ezzel rosszat csináltam? Köszönöm!
2014. jan. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobbat tetted.
2014. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit te csináltál,az a helyes.
2014. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Végre, egy normális gazdi, aki hallgat ránk. :)
2014. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugtatgatni tényleg nem érdemes, hiszen erősítjük benne a félelmet. Viszont azzal, hogy te elterelted a figyelmét a hangos, ijesztő tűzijátéktól, szerintem a lehető legjobban tetted :) .
2014. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól tetted. Nekünk tavaly volt az első szilveszterünk, akkor fogtuk, bekapcsoltuk a rádiót, jól felhangosítottuk és mi is játszottunk vele, meg nálunk volt a buli, és mindenki őt ajnározta. Egyáltalán nem félt akkor se és azóta sem. Persze lehet, hogy alapból nem félős, de a pezsgős dugó kilövésétől sem fél, meg semmi, de tavaly ezt még nem tudtuk. Aztán nem tudom, lehet, hogy azért nem fél, mert már ismeri a hangot és tudja, nem bántja őt.
2014. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!