Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hetes husky-m...

Enikő18 kérdése:

Van egy 9 hetes husky-m nagyon szép meg minden de ismerőseim azt mondták nem fajtatiszta mert barna a szeme. Lehet hogy átvátertek?

Figyelt kérdés
Szülei kék szeműek törzskönyvesek láttam is a tk-kat a kutyusomat7.5 hetesen hoztam le de ismerőseim már lassan kiakasztanak hogy ha barna a szeme akkor biztos Malamut is van benne és átvágtak a szülőkkel.

2014. jan. 2. 23:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Te hoztad el a kutyát. Te tudod, honnan hoztad. Akkor mi a fenének foglalkozol mások okoskodásaival? Egy kutya nem attól az a fajta, ami, hogy mások megmondják.
2014. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
tegyél fel fényképet!
2014. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

tök mindegy, hogy tesz-e fel képet, ennyi idősen úgyse látszan, ha nem fajtatiszta.

én is úgy tudom, hogy lehet barna a szeme.

2014. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
küldök képet bár a képen még csak 5 hetes de nemsoká lefényképezem :)
2014. jan. 3. 22:28
 15/16 A kérdező kommentje:
2014. jan. 3. 22:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a kis kutya szemmel láthatóan fajtatiszta husky.Nyugodj meg! husky.lap.hu itt láthatod hogy van rengeteg barna szemű kutya is.
2014. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!