Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Járdán vagy úttesten tanítjáto...

Nádszálkisasszony kérdése:

Járdán vagy úttesten tanítjátok a kutyátokat sétálni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát felénk az úttesten autók járnak,a járda van kitalálva a gyalogos közlekedésre :D


Amúgy a legelső próbálkozások a kertben/házban voltak,miután megszokta a nyakövet és a pórázt,bent kezdtem velük sétálgatni.

Az oltások után (12 hetesen) mentünk ki először,kezdetben rövid időre,kb. 10 percre.Ezt sűrűbben ismételtem,ahogy teltek a napok,egyre több időre mentünk ki.

2014. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Mi az úttesten járunk ahol csak lehet.
2014. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szigorúan járda. Ne szokja meg, hogy az úttesten megy, abból könnyen lehet baj. Ahol lehet a járdán menjetek!
2014. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám annyira szuper intelligens, hogy akkor is fölmegy a járdára, ha én az úttesten sétálok :D

Külvárosi lakóparkban lakunk, nincs nagy forgalom szerencsére, de mindegy is, mert nagyon szépen közlekedik. Ha mégis autó közlekedik, azonnal érzékeli magától is, hogy most figyelni kell, szólok neki, hogy lassabban, és ennyi.

2014. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
Mindig a járdán sétálunk. Nem fogom magam elüttetni egy autóval sem.
2014. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!