Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erre mit válaszolnátok?

Erre mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Albérletet keresünk,van egy kiskutyánk . Írtam egy e-mailt az egyik hirdetésre,hogy kiskutyával lennénk . Erre azt kapom vissza : " Tisztelt ... ! Állattartóknak nem adjuk ki igényes lakásunkat." Hát mondom miezzz ? :O Full igénytelen csövesnek nézett kb. Azért mert van egy kiskutyám,aki ráadásul szobatiszta ? Mit válaszolnátok ti erre ?
2014. jan. 4. 22:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező én irtam vissza ezt az emailt és a férjemmel megeggyezés szerint nem adjuk ki állattartóknak sajnáljuk nem itt kell panaszolnia emiatt...
2014. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Úgy sejtem, hogy eddig csak rossz tapasztalatai lehettek a kutyásokkal. Bevallom, ha főbérlő lennék, én sem szívesen engedném beköltözni az olyanokat, akik pl pelenkára akarnák szoktatni a kutyájukat, nulla sétával, aztán az egész lakás bűzlik a hugytól meg a szarszagtól.


Próbáld meg félretenni a sértettséged és esetleg bebizonyítani hogy a ti kutyátok jól nevelt. Esetleg egy találkozót nem tudnátok megszervezni ahol a kutyus is részt vehet? Akkor esélyes hogy megenyhülnek és ha látják hogy nem lesz gáz, akkor belemehetnek.

2014. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces :)
2014. jan. 4. 22:31
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Erre semmit nem kell válaszolni, hanem keresni kell egy másik lakást! Még jó, hogy nem jelented fel és kötelezed rá, hogy "aggyaki"!
2014. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Második,köszi a választ . Hát ,már délután beszéltem vele,mert az e-mailt előbb írtam neki,de gondoltam inkább mégis felhívom . Igazából tárgytalan az albérlet,mert bútrozott is.... Dehát most megkaptam ezt az e-mailt,és nagyon lenéző.... Illetve nem tetszik hogy így lenézik azt aki kutyát tart a lakásban.Főleg úgy,hogy én pont iszonyatosan tisztaságmániás vagyok .
2014. jan. 4. 22:33
 6/29 A kérdező kommentje:
Dehogyis kötelezem hogy adja ki :D Itt nem ez a bajom most,hanem hogy tiszta igénytelennek írt le magyarul .... és nem is ismer. De mindegy igazából,tényleg nincs értelme törődni vele...Amúgysem volt szimpatikus már telóban sem :D
2014. jan. 4. 22:35
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekkel már én is találkoztam, míg diák voltam nem engedték velem sehová a kutyámat. Most már lenne hová vinni, de nincs kit. Én bár látszólag egy kedves, szerény lány vagyok, de ők nem tudják, hogy nem szeretek takarítani. Tehát én 5x annyi kárt okozok egy lakásban, mint a kis testű szobatiszta kutyám valaha is okozott volna. Akinek nincs állata, és nem is szereti őket, az olyanokat nem lehet meggyőzni.
2014. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hát igen...Biztosan utálja az állatokat,mert akkor nem nevezett volna "állattartónak " ....
2014. jan. 4. 22:39
 9/29 anonim ***** válasza:
47%

azt, hogy oke, keresek masik lakast.


a lakasban altalaban emberek laknak, nem allatok. a tulajdonos valoszinuleg nem szeretne ha mindenutt kutyaszor, meg kutyaszag lenne a lakasban, foleg ha te mondjuk fel ev mulva megunod es elkoltozol, magad utan hagyva a kutyuska nyomait. en sem engednem h. az en lakasomba kutyaval gyere, szivem joga eldonteni kinek adom ki, ennyi.

2014. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%

7-es vagyok-> no és az egészből azt akartam kihozni, hogy nekem persze kiadták a lakást, mert ember vagyok. A polcokat is le kellett festeni utánam, meg összekarcoltam a fapadlót, de azért kisállat nem jöhet...

A pelenkás üzenetről meg azt gondolom, még életében nem volt állata, ilyen nincs hogy pelenkát adnak rá, aztán hugyozik szerteszét a lakásban. Az már annyira csöves szint, hogy az embereken is látszana, mert húgyszaguk lenne.

2014. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!