Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erre mit válaszolnátok?

Erre mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Albérletet keresünk,van egy kiskutyánk . Írtam egy e-mailt az egyik hirdetésre,hogy kiskutyával lennénk . Erre azt kapom vissza : " Tisztelt ... ! Állattartóknak nem adjuk ki igényes lakásunkat." Hát mondom miezzz ? :O Full igénytelen csövesnek nézett kb. Azért mert van egy kiskutyám,aki ráadásul szobatiszta ? Mit válaszolnátok ti erre ?
2014. jan. 4. 22:25
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Láttam képeket róla :D Nem volt benne semmi iszonyú drága dolog . Persze hogy annak adja ki akinek akarja ! Nekem amúgysem lett volna jó,mert bútorozott. Csak annyi,hogy számomra bántó volt ez az üzenet .
2014. jan. 4. 23:17
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írtak ilyet, mikor albérletet kerestünk, elkönyveltem, oké, kerestem tovább. Komolyan, ilyenen háborogni, te jó ég. First world problem.
2014. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kutyám, két macskám, így mikor adok az állatoknak enni, inni, meg takarítok utánuk, akkor állattartó vagyok! Nekem ez egy kategória, kutya, macska, aligátor, díszpinty, guppi, tengerimalac, teknősbéka, mind állat! Az én macskáim szagát is csak a szomszéd érzi, mert én megszoktam! Egyik sincs a lakásban.
2014. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%
Ez legyen életed legnagyobb probémäja.Ällatmentő vagyok, de ha költözünk, akkor lakäskiadäsnál nem adom se kutyäsnak, se macskäsnak, ugyanis lätom, h egy csomô helyen hogy tartanak állatot.
2014. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
67%

Úristen, már 3 oldalnyi fölösleges szócséplés...


Magyarországon (de a "fejlettnek" mondott országokban is)

szinte hagyománya van annak, hogy albérletbe állat nem lehet.

Még a gagyi otp vagy milyen reklám is erről szól.

Nem kell ezen se meglepődni, se felháborodni.

Sokkal több az olyan tulaj, aki nem enged a lakásába állatokat, mint aki enged.

Most akkor ha megkérdezel 100 albérletet, abból 90 nem engedi a kutyát, akkor felteszel ide 90 kérdést?


Ez olyan, mint a fociban ha a játékvezető benéz valamit, és rosszul ítél.

Teljesen mindegy, mennyire tol ki egy vétlen játékossal, vagy milyen indulatok vannak benne.

Egy intelligens játékos meghajol a döntés előtt, mert tudja, hogy úgyis az van, amit a játékvezető mond, fölösleges háborognia, csak beégeti magát.

Vagy még kap egy piros lapot is.



Szóval a tulaj diktálja a szabályokat, értelmetlen azon agyalni, hogy jók e a szabályai, szó nélkül el kell fogadni, és ha nem tetszik, máshova menni.

2014. jan. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 zsuzsabazsa ***** válasza:

Na azért attól függetlenű, ha valaki nem akarja, hogy kutyás vegye ki az ő igényes albérletét akkor azt jeleznie kell a hirdetésében, és akkor ez a vita mindd elkerűlhető lett volna.

A főbérlő hibás ebben. Gondolja meg mit ír és mit nem ír a hirdetése feladásában.

Nekem is ki volt adva a házam, és kutyásnak. A hirdetést úgy adtam fel, hogy elsősorban állatbarátoknak.

2014. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 zsuzsabazsa ***** válasza:
11%

Az is meglepő számomra, hogy az albérlő aki eleve nem kutyás, milyen véletlen folytán ír ebben a kutyás topikban.

Nem tartom logikusnak, hogy pont az ő hozzá fűződő kérdésre, pont ezen az oldalon van.

2014. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
A kutya még egy plusz kockázat az amortizáció szempontjából.A tapasztalat ugyanis rossz.Az emberek amúgy sem vigyáznak arra,ami nem az övék,ez egy kutyával megterhelve,vagy gyerekkel még rosszabb.Senkire nincs ráírva,hogy ő a kivétel,és elég egy nem szobatiszta,stresszelős kutyát kifogni,hogy a tulaj ne kockáztasson többet.
2014. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Sok albérletbe sajnos gyerek sem mehet,nem hogy kutya.


Én már most azon stresszelek,hogy hogyan fogok albérletet találni a kistestű kutyámmal.Nem sokára költözni fogok.

Nem egyszerű sajnos.

Elég pár rossz példa vagy eleve ha vki nem tűri az állatokat a lakásban.Ha belegondolsz,te is kiadod a lakásodat egy kutyásnak.Aki azt mondja szobatiszta meg mindent elmond és aztán kiderűl,hogy mégsem,utána már nehezen fog hinni másoknak.


Gondolom,hogy rosszul esett amit írtak.De ők nem tudják,hogy te tisztaságmániás vagy és a kutyád is teljesen rendben van.

2014. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!