Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erre mit válaszolnátok?

Erre mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Albérletet keresünk,van egy kiskutyánk . Írtam egy e-mailt az egyik hirdetésre,hogy kiskutyával lennénk . Erre azt kapom vissza : " Tisztelt ... ! Állattartóknak nem adjuk ki igényes lakásunkat." Hát mondom miezzz ? :O Full igénytelen csövesnek nézett kb. Azért mert van egy kiskutyám,aki ráadásul szobatiszta ? Mit válaszolnátok ti erre ?
2014. jan. 4. 22:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Akkor vannak: növények, állatok, emberek és kutyák! ... de a macskatartók hogy kategorizálnak?
2014. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
18%

emberek-> kiskutyának, ami lakásban van tartva, NINCS KUTYASZAGA. A szőre se vedlik annyira mint egy nagytestűnek, minimális, és össze lehet porszívózni.

Az udvaron tartott nagytestű kutyánknak annak bizony van szaga, az tényleg nem való lakásba, mert az udvaron fekszik a sárba, koszba, megázik és jellegzetes szaga lesz. De még utána is ki tudnék szellőztetni és megfürdetni, ha akarnám.

2014. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
"A pelenkás üzenetről meg azt gondolom, még életében nem volt állata..." A kérdező most volt felháborodva, hogy "állattartónak" titulálták, hiszen neki nem állata van, hanem kutyája! Most már teljesen össze vagyok zavarodva! Akkor a kutya az állat, vagy nem állat???
2014. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
62%
Semmit. Nem értem miért kell ezen felháborodni. Mindenkinek jogában áll eldönteni, hogy akar-e állatokat fogadni, vagy nem. Azon meg mi a sértő, hogy állattartó? Hisz az vagy nem? Akinek állata van, az állattartó. Én speciel imádom a kutyáim, és macskám is van, de biztos, hogy nem örülnék, ha anyukám albérletébe állatot akarnának hozni, mert máséra nem igazán vagyok kíváncsi. És ha esetleg el kéne költöznöm, szerintem teljesen természetes lenne, hogy nehezebben találnék állatokkal lakást, és nem sértődnék meg ezen.
2014. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
60%
Azt pedig egy idegennek nem kell tudnia, hogy te tisztaságmániás vagy.
2014. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
47%

Hát én erre csak azt mondom, hogy pl a mi főbérlőnk jobban járt volna egy jól nevelt kiskutyával, mint anno a mi lakótársainkkal... Buli, buli hátán, az asztalon táncoltak, ami ripityára tört alattuk, a közös kilincset szétszedték, így az ablakon kellett bemászniuk, nyakig sáros lábbal, majd reggel a kedves főbérlőnek kellett beugrania (a szomszédok hívták hogy vagy ő jön, vagy rendőr), addigra már elhúztak a lakótársaink és a kedves főbérlőnek kellett a sár és a hányásnyomokat levakarni a falról meg ilyen szépségek...


Végülis az ő baja, majd lesz másik :) lenéző emberek meg mindig vannak, általában így akarnak kompenzálni valamit

2014. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten az állattartóval volt a bajom,hanem az egész mondattal . Ha nem érzed a súlyát,akkor sajnálom.... A kutyusomnak egyáltalán nincs kutyaszaga,ez a hozzá nem értését jelentené . Valóban a kinti,nagy kutyáknak van szaguk ! Nem azon vagyok felháborodva,hogy nem adja ki a lakást ,mert kutyásnak nem akarja,hanem azon,hogy ezt miért ilyen lenéző módon kellett közölni ?! .....
2014. jan. 4. 23:03
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
És miért kéne neki érteni a kutyákhoz? Amúgy ezt a szabályt hol olvastad? Érdekes az én kutyám nem is nagy, nem is kinti, érdekes mégis van "szaga". A legtöbb élőlényt körülveszi valamilyen jellegzetes illat, és ez nem büdös normális esetben. De ettől még másoknak nem muszáj szeretnie.
2014. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Jézusooom! Ki mondta,hogy kell értenie a kutyákhoz ? Olyat állítana,amit nem is tud ... De itt már megint nem arról beszélünk,ami a kérdésem volt. Mindegy,hagyjuk is . Ezen az oldalon minden kategóriában már csak veszekedni akarnak szinte,meg "észt osztani " .
2014. jan. 4. 23:14
 20/29 anonim ***** válasza:
96%
nem azt mondta, hogy te vagy igénytelen, hanem a lakásuk igényes!!!! lehet ,hogy van benne egy fél millás bőrkanapé,meg egy kézi perzsa. komolyan ezen miért háborodtál fel???? és nem volt bunkó, mert normálisan válaszolt. Akkor lenne az, ha még nem is irt volna vissza. Annak adja ki a lakását, akinek szeretné.Az övé.
2014. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!