Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf diétáról bővebben?

Péter.1 kérdése:

Barf diétáról bővebben?

Figyelt kérdés
Egy kis segítséget szeretnék kérni. A BARF diétáról szeretnék egy kicsit többet olvasni. A neten amit lehetett elolvastam. Esetleg magyar könyv nincs róla. A külföldi oldalakhoz a nyelvtudásom sajnos nem a legjobb. Ui: Szeretnék átállni a száraz tápról erre az etetésre. 55kg -os Cane Corso kutyám van. Milyen húst ajánlanátok legjobban ill. csontos húst?

2014. jan. 5. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A Barf nem diéta,hanem egy teljes értékű,természete étkezési modell.


Facebook-on van rengeteg csoport,ahol a BARF etetéssel foglalkoznak,ajánlom lépj be oda.

2014. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy gyere fel a Facebook csoportokba, olvasgass, aztán ha marad kérdés, vesd fel.
2014. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hosszú lenne leírni..


Facebookon keresd meg a BARF-os csoportot,ott rengeteg leírás,tipp van.Ha még lenne kérdésed fel teszed ott és válaszolnak rá :)

2014. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barf nem diéta.

De a Te kutyádra valóban ráférne egy erős diéta és több mozgatás, hogy leadja azt a 6-8kg-os túlsúlyt, ami rajta van.

2014. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy corso 55kilósan még nem biztos hogy túlsúlyos.. Am facebook csoporotokat ajánlom én is az interaktívabb és biztos hozzáértőbbek is mint itt :)
2014. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy corso 55kg-osan biztosan túlsúlyos. A kanoknak olyan 42-50kg között kell lennie. Az 50 már ritka. Természetesen jó kondiban lévő kutyákról beszélek.
2014. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!