Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyagazdik, nektek hány órát...

Kutyagazdik, nektek hány órát sikerül aludnotok egy nap?

Figyelt kérdés

8 óra munka mellett és úgy hogy háztartást is vezettek? 8 óra össze szokott jönni?


És még az érdekelne, hogy egy 10 kg-s kutyának elég napi 1x enni adni vagy tanácsosabb két részre osztani?


2014. jan. 6. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem szokott összejönni sajnos. :( Munka, háztartás, főzni is kell valamit, kutyasétáltatás munka előtt munka után és egyszer még lefekvés előtt késő este... plusz nem csak robotból áll az élet, hanem ott van az ember párja is... Olyan 6 óra körüli alvás az jó. El sem tudom képzelni, hogy hogy férne még bele az időmbe egy kisgyerek. Szerintem az kutyával rendelkező édesanyák varázslók! :)
2014. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 8órát az se alszik akinek nincs kutyája. Bár minden csak döntés kérdése, hogy mikor fekszel le, nem hiszem hogy este 8után bárki háztartást vezetne pl. Az meg hogy előtte kutyázol vagy utána az megint csak döntés kérdése.

Én minden kutyát 1szer etetek, mérettől függetlenül. a 4kilósat meg az 50kilósat is.

2014. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb 6 órát alszok és hullafáradt vagyok általában, ráadásul 3 műszakban dolgozok. De ez nem a kutya miatt van. Én jobban szeretem, ha 2x adok egy nap a kutyának enni, úgy nem éhes annyira.
2014. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 órát alszom. Rugalmas munkám van (tanítok), nem dolgozom túl sokat, de eleget keresek. Főzni olyan 3 naponta főzünk, felváltva a barátommal. Nagytakarítás egy héten egyszer van, kisebb takarítás (söprögetés, porszívózás) olyan 3 naponta, ez kb. fél óra. Emellett sok időt töltök az órákra való készüléssel és még egy nyelvet tanulok, sorozatokat is nézek, olvasok. A kutyáknak van egy nagy közös séta, ekkora egyszerre viszem ki mindhármat, ez olyan 2-3 óra, van egy gyors pisi-kaki kb. 15 perc, este pedig külön viszem őket, 2-1-es felosztásban, ez olyan háromnegyed óra.
2014. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is tudok aludni akár 10 órát is. Most még tanfolyamra járok, aztán, ha minden jól megy kutyakozmetikus leszek.

Vezetem a háztartást, de ha tudom, hogy pl az előttem álló napokban zsúfolt lesz a program, akkor egy nap megfőzök 3-4 napra különböző menüket, és berakom a fagyóba, amit aztán csak felolvasztunk, és eszünk. A kutyával min 1 órát foglalkozok egy nap, hétvégén 4-5-öt. Párommal is eleget tudok foglalkozni, de sajna nekem is van, hogy csúszok mindennel, és valami kimarad.

Ha ügyesen megtervezed a napodat, és nem jön közbe váratlan fordulat, akkor mindent meglehet csinálni, és még szabadidőd is marad.

2014. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel 5-kor kelek. Fél 6-6-ig séta. Héttől délig dolgozok első körben. Utána picit ráérek bevásárolni, házimunka. Kutyákkal séta 2-3 között. 3/4 4-kor indulok újra dolgozni, este 8-ig. Fél 9-re érek haza. Rövid vacsora. Kutyákkal séta 9-10-ig. Utána fürdés, pici tv. Olyan 1/2 12-12 között alszom el.
2014. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!