Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy westie kant, szukát...

Ha egy westie kant, szukát (felnőtt) neten árulnak, akkor lehet, hogy beteg?

Figyelt kérdés

szóval


[link]


ilyenre gondolok. nagyon sajnálom őket, és lehet, hogy megvenném az egyiket, mert ez az ember nem gondoskodik róluk rendesen...

lehet hogy bajuk van? megéri? és hogy győzzem meg anyukámat?


2009. nov. 29. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos...pl. azért is árulhatják a neten,mert nem tudják eltartani őket,vagy olyan helyre akarnak költözni,ahol nem tarthatnak állatokat.Megnéztem a leírását,és eléggé drágág,szóval én inkább keresnék valami másik kutyát,mert nem hiszem,hogy anyukád ilyen drága kutyát megvenne :S..
2009. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírási hibákért ^^(1. válaszoló)
2009. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy van pofájuk elkérni 30 ezret egy ilyen elhanyagolt, jellegtelen kutyáért. Egyáltalán nem ajánlom, hogy megvedd. A hirdető valószínűleg egy szaporító és már használhatatlanná váltak a szukák. Nagy a valószínűsége, hogy betegek, szocializálatlanok, félénkek. Én a helyedben hoznék menhelyről kutyust, inkább onnan hozz és ne egy szaporító pénztárcáját vastagíts és ezzel támogasd a tevékenységét.
2009. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van 2 menhelyi kutyám! csak megláttam őket és gondoltam "ők is megérdemelnek egy esélyt a boldogságra"
2009. nov. 29. 22:17
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy ha elhanyagoltak a kozmetikusom csodákra képes és a doki is jófej és nagyon profi.
2009. nov. 29. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:

sajnálom a kutyusokat.

De ennyi pénzért ne vegyél egy ilyen helyről kutyát.

Ne támogasd a szaporitót, mert eléggé annak tűnik... oda is irta h dec. ben tüzel az egyik. Tehát szaporitásra simán odaadja.

Lehet h azért adja őket, mert már annyit ellettek, h kiöregedtek (westien amúgyse nagyon látszik a kor)

2009. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzőek írták valószínű szaporító, aki vagy kutyafajtát vált, mert már nem tudja a tk. nélküli kölyköket eladni, vagy abbahagyja a szaporítást.

(Az ilyenek szokták tüzelési idővel hirdetni a szukát)

Valószínű évente kétszer elletett állatokról van szó és pofátlanság még pénzt is kérni értük.

Ne vedd meg.

2009. nov. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet tudni, hogy kinek van igaza, melyik válaszolónak. Ezt csak akkor lehetne eldönteni ha személyesen látnád a kutyákat, meglátogatnád a tulajt aki feladta a hirdetést és elbeszélgetnél vele, akkor láthatnád az oltási könyveket is, ha törzskönyv akkor azt is. Jobban szemügyre tudnád venni a kutyákat és a körülményeket, ha szaporítóról van szó akkor rögtön kiderülne a dolog mert biztos, hogy lenne a háznál több kutya is meg a tulaj hozzá állásából is lehetne következtetni. De mondjuk ennek úgy is az lenne a vége, hogy beleszeretnél a kutyákba, megegyeznétek és úgyis elhoznád legalább az egyiket. Én már jártam így, szóval tudom. Így látatlanba csak tippelgetni lehet, hogy miért akar tőlük megválni a tulaj, az is lehet, hogy tényleg jó szándékú csak nem tudja tovább tartani őket vagy költözés vagy egyéb ok miatt kell tőlük megválnia. Szerintem gondold át, hívd fel telefonon és ha úgy gondolod mennyetek el megnézi a kutyákat, így többet megtudsz róluk mint a hirdetés alapján.

2009. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!