Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával egy ágyban?

Kutyával egy ágyban?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye arról ha valaki a kutyájával alszik és/vagy napközben is felengedi az ágyra. Ki mit gondol, tényleg fontos a falkavezérséghez kirakni az ágyból? Tapasztalatokra is kíváncsi lennék:)
2014. jan. 7. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs a "falkavezérséghez", hol alszik a kutya. Csupán a gazda döntése, beengedi-e az ágyába, vagy sem.
2014. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az első válaszoló írja. Az én kutyáim este nem aludhatnak velem, de napközben felmehetnek az ágyra. Ha pedig éppen úgy gondolom, hogy inkább nem, akkor leküldöm őket és kész.
2014. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
az én kutyám az velem alszik, de csak ha megengedem: le fekszek aludni, és leül az ágy elé és figyel (idegesítően néz) ha azt mondom neki helyedre, akkor orr lógatva kikullog a folyosóra és lefekszik a takarójára. ha felemelem a takarómat és azt mondom gyere hopp, akkor felugrik, és boldogan túr ki az ágyból álmában :D
2014. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
83%

Ágyamba nem kérek kutyát, köszi szépen :D

1. Így is szőrös a lepedő, mert azért az ágynak dől, fejét odahajtja. (most NAGYON vedlik ráadásul)

2. Homokszemcsét utálom a bőrömön érezni fürdés után

3. Kan kutya, picikét szivárog ez-az, plusz nyál.

Kb. évente 1-szer felhívom az ágyba v. pokrócra, de maradjon csak az ő rongyain-plédjein. Kertben van régi kanapé, azon fekhet

2014. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mieink ágyban,hozzánk bújva alszanak.Tapasztalataink szerint nem befolyásolja a falkavezérséget.
2014. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam is csak ritkán, engedéllyel jöhetnek fel az ágyra.
2014. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sippara ***** válasza:
83%
Mindkettő velem alszik (2 éves husky kan, lassan 1 éves roti szuka), napközben is feljöhetnek az ágyra, de CSAK engedéllyel. Ha bármilyen probléma adódik, az ágyban alvás repül először a privilégiumok közül :)
2014. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Firestorm ***** válasza:
79%

Az enyém is ágyban alszik velem,ráadásul takaró alatt.

1 év 3 hónapos staffi és pit mix.Koszt nem csinál az ágyba,mivel minden séta után lábmosás következik.

Tüzelésnél nem aludhatott az ágyban,viszont azóta ivartalanítva van így már az sem okoz gondot.Nem befolyásolja a falkavezérséget.

2014. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, hogy mások is szeretnék a kutyájukkal aludni, mert a környezetem hülyének néz emiatt. De én is szeretem ha ott szuszog mellettem és van, hogy arra ébredek, hogy ölelem a kutyit és úgy fekszek:)

Ha előjön valami gond a viselkedésében akkor ha kitiltom egy időre az ágyból tudni fogja, hogy miért tettem?

2014. jan. 8. 09:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is együtt alszunk, séta után első utunk a zuhanyzóba vezet így nincs kosz. Szőr az van, az ellen nem nagyon tudok tenni, de rendszeresen takarítok és cserélem az ágyneműt. Amúgy meg engem az a 3 hét jobban zavart amikor tüzelt és nem alhatott velem, de ivartalanítva lesz, így ez is megoldódik. Természetesen nálunk sem jöhet csak úgy fel amikor olyanja van, szépen ágy mellet ül amíg párommal befészkeljük magunkat és nem hívjuk. Kanapénál ugyanez, csak ott meg szoktam várni, hogy lefeküdjön a szőnyegre, vagy elkezdjen szöszmögni, hogy ne az legyen a végén, hogy szépen nézéssel bármit elérhet.
2014. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!