Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyák kilövés...

Firestorm kérdése:

Mit gondoltok a kutyák kilövéséről? Illetve kutyák mészárlásáról? Vadászok és társai.

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok például,ha kimentek az erdőbe kedvenceitekkel és a vadászok kilőhetik a kutyát/kutyákat.Éppen most láttam egy ilyet az egyik közösségi oldalon,hogy szegény border collit valószínűleg kilőtték a vadászok.Kérdem én,hogy nézhetnek egy fekete fehér kutyát,őznek,szarvasnak,vaddisznónak?

Ti nem féltek a kirándulásaitok során,hogy valami eszeveszett őrült lelövi a kutyátokat?


2014. jan. 8. 09:33
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Budapesten élek és nyugodtan látogass el az itt közeli erdőbe,nem kevés kóbor kutya van,sőt még az erdőben élő roncsvadászok kutyái is állandóan kint kószálnak,akik nem a legszelídebbek,amin nem lehet csodálkozni,hiszen azok a tartási körülmények embertelenek.
2014. jan. 9. 10:58
 32/34 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, Budapest melyik területéről van szó? Csak hogy még véletlenül se jusson eszembe ott sétálni a kutyámmal. Én is budapesti voltam, de szerencsére én nem tapasztaltam hasonlókat (I.kerületben laktam).
2014. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Hát én meg Érden élek, és még nem találkoztam kóborkutya falkákkal, legfeljebb a kertből kiszökött antiszociális állatokkal, akiknek a legkisebb gondjuk, hogy vaddisznóra vadászgassank, mert még a kerítésen kívül nem voltak soha. De ha igaz amit mondasz, ezzel csak saját magad cáfolod! Hiszen ha tényleg ennyi az agresszív vadállat, akkor a vadászok jogosan lövik ki, mert ezek veszélyesek! És lehet, hogy legközelebb nem a Bambit, hanem egy kisgyereket támadnak meg!
2014. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Xv.ker.

Itt sem a kutyák hibája,de akkor sem tudok egyet érteni a hobby vadászokkal.Egye fene vadgazdálkodók (azt hiszem így nevezik őket) csinálják,végezzék a munkájukat,de ne eszetlenül,ne úgy lőjenek ki kutyát,hogy nincsenek megbizonyosodva arról,hogy gazdátlan az a szerencsétlen.

2014. jan. 9. 12:03
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!