Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott a saját kutyám,...

Megharapott a saját kutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Este volt,és a sötétben véletlenül elbotlottam benne ő nyüszített én meg jó nagyot taknyoltam,ő gyorsan be is iszkolt az egyik szobába,majd miután elértem a célomat a konyhát és letettem a poharat,ős ki is futott az udvarra. Utána fogtam magamat,oda mentem hozzá. Megsimiztem bocsánatot kértem(hozzá tenném értelmes kutya mert ha beszélsz hozzá érti,pl ha azt mondd neki,hogy maradj nem szívesen marad egy helybe,de ha azt mondod,hogy most maradj itt,mert nekem el kell mennem dolgozni,de vissza jövök este addig vigyázz a házra. Akkor ott marad és nem megy utánad) Kicsit közelebb hajoltam hozzá ,akkor észre vettem hogy megijedt,aztán mikor fel akartam állni,nyüszítve nekem ugrott és ha nem teszem oda a kezemet akkor most nem lenne bal szemem. Én teljesen meg vagyok rökönyödve,mert soha senkivel nem csinálta ezt,sőt még erős harapása se volt(szóval meg van nevelve). Egyszerűen nem tudom miért csinálta ezt,mert mindig amikor megijedt hogy hirtelen nyúlok hozzá akkor lassan felálltam,és nem volt baj. Miért jött nekem a kutya?

#kutya #harapás #megharapott a saját kutyám
2013. aug. 7. 00:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
23%
Milyen fajta?
2013. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem kiskorától te neveled szerintem bántották:/.
2013. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Németjuhász. Nem én neveltem,de már "kineveltem belőle" nagyjából mert volt már hogy ráléptem a lábára véletlenül de nem történ ilyen.
2013. aug. 7. 00:16
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Tetanusz A.S.A.P.! Az én lábamat ki is tisztították vmi nyálszívó-félével és aztán szikével körbevágták a sebeket. Milyen kutya amúgy? Roti/Amstaff/Pitbull?
2013. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Bocs,mire telón leírtam,megválaszoltad.
2013. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
írtam fentebb hogy Németjuhász:)
2013. aug. 7. 00:17
 7/13 A kérdező kommentje:
én azért nem szeretném hogy kivágják a sebet mert az arcomon is van a szemem mellett:D
2013. aug. 7. 00:21
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Valami rossz emléket hozhattál elő benne, "kinevelni" lehet, hogy azt gondolod, lehet, de a benyomása, érzése megmaradt, és szerintem most előjött erre a balesetre, ez azért kicsit nagyobb volt, mint a lábra lépések. Legyél hozzá türelmes és ugyanolyan, mint eddig, szeretgesd, ahogy a kutyust illik, és lefelé, a lábad elé nézve közlekedj ezentúl.
2013. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Ez a kutya félelmében harapott meg. Én nem tanácsolom, hogy megtartsd, mert kárt tehet másban is. Lehet, hogy sokan bántották szegényt korábban. Vannak traumák, amiket sajnos nem hever ki egy kutya.
2013. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Jézusúristen, mennyi hülyeséget tudnak összeirkálni neked válasz gyanánt... Pl. az a kérdés, hogy milyen fajta; roti, pitbull? Miért, ezek szerint csak ezek az egyedek képesek harapni? Vagy, hogy ne tartsd meg a kutyát, mert csak rosszabb lesz. Jaaaj..


Szóval, a lényegre térve a kutyád egyetlen dolog ment neked; egész egyszerűen nem vagy a rangsorban fölötte álló, vagyis nem vagy falkavezér a szemében. Ez van, de ezen lehet/ kívánatos/ kellene változtatni.

2013. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!