Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS szerintetek?

SOS szerintetek?

Figyelt kérdés
kiskutyám este nem, délelőtt egész végig aludt fél2ig kb.. egész nap szaladgált sokat esett kell forgolódott most behoztam a házba egy órája már nagyon lapul de feltűnően..mikor jöttek haza rokonom illetve valakit meglátott egyből mindig felpörgött most viszont fura! állatorvosom teljesen megbízhatatlan de ugye csak pihizik meg felállítottam ásítozott csak de egyből ment pihenni.. szerintetek ugye nincs baja?

2014. jan. 9. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja, csak faradt. Az en kutyam is igy viselkedik egy-egy mozgalmas nap utan.
2014. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyeld. Első sorban az evés jelzi, ha valami gond van. ha nem a megszokott módon eszik, érdemes orvoshoz vinni. ha az orvosod megbízhatatlan számodra, ideje egy másik után nézni.
2014. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
evéssel nincs baja. 8 hetes úgy eszik nem figyelek még a kezem is leharapja! nagyon köszönöm! :)
2014. jan. 9. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
8 hetes? Akkor még szüksége van az alvásra, nagyon is :)
2014. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fáradt. A hideg nagyon ki tudja őket fárasztani, mert a saját hőjük fenntartása nagyon sok energiát felemészt. Különösen ilyen kiskutyáknál akiknél még ez nagyon nehezen megy, még ilyen korban szorosan összebújva szoktak a többiekkel aludni és melegedni. Az enyémek 1-2 óra kintlét után szinte egész nap alszanak.
2014. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ő bent volt a lakásba, ugye új családtag az állatok amúgy is nagy becsbe vannak nálunk! és itt bent 30 fok volt ki is vittem a kazánházba hátha melege van mert a bundija is jó nagy
2014. jan. 10. 19:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!