Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány forint egy husky kölyök...

Hány forint egy husky kölyök kutya? és hol lehet hozzájutni Miskolc környékén?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 21:19
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

nem értem némelyik embernek miért fáj az h én egy huskyt akarok mert tetszik mind a külseje és a jelleme? mi ez a nagy életfájdalom részetekről?


az utolsónak Akitekinek köszi a linket :D találtam is egy jót amelyik a macskákkal is megfér mert kölyköt akartam a macskák miatt h szokjon hozzá de jó egy felnőtt is :D

2014. jan. 12. 00:13
 12/36 anonim ***** válasza:
20%

Husky és macska hát... Kölyöknek még megoldható, felnőttnek már nehezebb téma.

Kérdező nem a fajtával van a probléma, hanem avval hogy honnan, és utána hogy kinek.

Ilyenekről hogy apród, express nem veszünk kutyát, mert amit itt kapsz 1 nem fajTAtiszták, 2 komoly eséllyel beteges állatot kapsz, volt itt példa, és én is ismerek ilyet.


Husky sem való mindenkinek és mindenhova. ez a fajta azért nem annyira divatos mint a külseje ajánlaná, mert nagyon hiperaktív kutyákról van szó.

Olyan mint egy beagle csak még nagyobb is, és többet kell mozognia. Ha nincs mozgatva szökik,ás,vonyít,rombol esetleg levadássza a macskát.

Azért is van belőle kevés, mert a magyar kutyakultúra mellett nem igazán fog megmaradni a telken, és előbb utóbb elszökik ha el van hanyagolva.

2014. jan. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Akiteki ***** válasza:
100%

3 felnőtt huskyt szoktattam macskához. Nem lehetetlen, nem is csoda, csak kitartás.

Kevés husky van? Minden sarkon szaporítják. Kicsit nézz körül, mielőtt leírsz valamit. Tele az express és hasonlók olcsó keverékekkel.

2014. jan. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2014. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt nagyon sok kutyus van, nem tudom találsz e husky keveréket, de hívd fel őket, vagy menj el és érdeklődj.Ha elmész személyesen az sokkal jobb lenne, mert akkor nem csak képről látod a kutyákat, és lehet másmilyen fajta is megtetszik. Én pl soha életemben nem igazán rajongtam a pulikért, egyszer meg is harapott egy. Magamtól nem lett volna soha pulim, de a sors úgy akarta, hogy találjunk egy elütött kis pulit, azóta imádom :)

2014. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Itt is szétnézhetsz! Fogadj örökbe inkább, expressről meg hasonló helyekről nem érdemes venni!

[link]

2014. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
mutatsz linket vagy képet arról amelyiket választottad?
2014. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

[link]


őt választottam ő a legideálisabb szerintem nekem

2014. jan. 12. 21:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!