Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány forint egy husky kölyök...

Hány forint egy husky kölyök kutya? és hol lehet hozzájutni Miskolc környékén?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 21:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen környékre ilyen kutyát mint a husky ami egy különösen szép kutya, biztos hogy nem adnék.

Nem személyesen veled van a baj kérdező, hanem a környékkel.

Akármit is csinálsz chipet meg hasonlót mindenképp rakass bele, mert ha szökik akkor jól jön.

A másik ami engem zavar, azt mondod hogy a szomszéd felé szökhet de onnantól nem. Na most elég a szomszédnak nyitva hagyni valami ajtót és kész a baj, a felelősség a tied. Így huskyt tartani hogy eltudna szökni ha akarna, felesleges és hülyeség, nagy eséllyel egyszer biztos megpróbálja, és egy kutya ha nagyon akar, bárhonnan kitud menni, különösen tüzelés idején.

2014. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

a szomszédtól nem tudna elszökni mondom, a környékem meg nem olyan mint a nyócker de nézd meg magad egyébként mondtam h kutyaszökésre még mindig ott a villanypásztor


[link]


de egyébként 2-3 járőr rendszeresen szaladgál itt, de nem kocsival hanem gyalog aztán térfigyelő kamerák vannak felszerelve úgyhogy ez a környék egyáltalán nem veszélyes és ezek nem azért vannak mert amúgy is veszélyes volt a környék hanem a polgármesternek vannak kapcsolatai inkább a megelőzésre van kihegyezve a dolog... a veszélyes környékek borsodban Sajószentpéter felé Barcika Ózd ezek a legsötétebb területek aztán Köröm és környéke Miskolc egy két területe pl Diósgyőr egy része Avas egy része szóval ezeken a helyeken gázos a helyzet


egyébként Miskolc jóval biztonságosabb lett mint volt talán leginkább az erős rendőri jelenlétnek köszönhető nem tudok úgy végigmenni mondhatni egy utcán se h ne találkozzak egy járőrrel sem régebben egy héten egyszer ha lehetett látni egyet

2014. jan. 15. 20:59
 33/36 Akiteki ***** válasza:

Most kaptam az infot, hogy Kyra ma lett ivartalanítva.

Írj újra nekik, ne hagyd békén. :) Jövő héten elvihető lesz.

2014. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
na végre már írtak :D fényképeket kérnek h hová jönne a kutya :D kár h csak holnap tudok küldeni vagyis fényképezni mert már túl sötét van :D
2014. jan. 16. 19:15
 35/36 Akiteki ***** válasza:
Szuper, drukkolok!
2014. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én is nagyon drukkolok!! Mindenképp irj majd, hogy sikerült e vagy sem.
2014. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!