Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány forint egy husky kölyök...

Hány forint egy husky kölyök kutya? és hol lehet hozzájutni Miskolc környékén?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 21:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Szép kutyus! Sok sikert hozzá! Majd ird meg, hogy sikerült befogadni.:)
2014. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Akiteki ***** válasza:
Jelentkeztél már Kyráért?
2014. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
igen persze vasárnap... miért kérdezed?
2014. jan. 13. 22:35
 24/36 A kérdező kommentje:
remélem holnap mondanak végre valamit
2014. jan. 13. 22:37
 25/36 anonim ***** válasza:
Nálam is van egy 3 éves husky szuka jelenleg ideiglenesben, ha írsz magadról, kutyás tapasztalataidról és a körülményekről, amit tudnál neki biztosítani, akkor küldök képet és leírást.
2014. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 Akiteki ***** válasza:
Mert érdekel, mi lesz vele.
2014. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

egy nagy kertű házban lakom a szüleimmel a ház körbe van kerítve csak a bal szomszéd felé tudna szökni ha szökni akarna (onnan tovább semerre mivel 2 méteres hullámpala kerítése van elég mélyen a földbe ágyazva csak mifelénk szabad az átjárás) de őt ez különösebben nem érdekelné szóval eléggé nagy területen mozoghatna a szomszéd kertjével együtt ha mégis eltudna szökni másfelé felszerelek villanypásztort... délutánonként meg ha van időm reggel elmennék vele futni az egész hétvégém tulajdonképpen az övé lehetne elvinném kirándulgatni... ha nagyon nagyon hideg van aludhatna a pincében a kazán mellett a macskákkal kutyabejárón keresztül de ha úgy gondolja h kint akar aludni akkor ott a kutyaól neki...


egy kutyám volt eddig olyasmi nagyságú mint egy husky leginkább egy ír szettere hasonlított őt bele akarták fojtani a Sajóba a cigányok de megmentettem elég sokáig élt vagy 10 évig kb

2014. jan. 14. 14:22
 28/36 A kérdező kommentje:
semmi válasz? vagy valami rosszat írtam?
2014. jan. 15. 17:35
 29/36 anonim ***** válasza:
33%

Szia!


Remélem, nem sértődsz meg a válaszomon, és képes vagy reálisan nézni azt, amit leírok, esetleg átgondolni.


A husky alapból nem könnyű eset, kimondottan makacsok, önfejűek, de ugyanakkor nagyon okosak is. Nem ajánlanám sem első kutyának, sem gyereknek. Tudom, most jönnek a kivételek, de azok a szabályt erősítik. Második kutyának befogadtam egy huskyt, és vért izzadtam vele, mire normális kutyát faragtam belőle, azt is kutyasuli segítségével. Pedig az első kutyámmal minden flottul ment.


Szökés: ha egy husky nincs lemozgatva, nincs neki akadály. Írod, hogy egy helyen tudna kiszökni. Nem, a husky úgy megy ki a 2 méteres kerítésen, hogy észre sem veszed. Vajon van pénzetek kerítést építeni? Nem olcsó mulatság.


Fárasztás: a husky, ahogy írtam, kimondottan okos, intelligens fajta, aminek nem elég egy kis futás, szüksége van agyi fárasztásra, tanításra, más kutyákkal való találkozásra, kirándulásokra.


Aki épp nálam van, ő egy igen domináns szuka, akit nem adnék oda gyereknek sem első kutyásnak, vagy max. kutyaiskolával, mert eleinte nekem is nehéz volt vele, pedig 7. kutya, akivel foglalkozom. Mindezek mellett tudom, hogy erről nem tehetsz, de ilyen környékre biztos nem adnám, mint Borsod, mert tudom, mi megy ott, mentettem már onnan kutyát, és biztos vagyok benne, hogy egy ilyen szép állatnak hamar lába kélne.


Azt javaslom, hogy második kutyának inkább hozz el egy menhelyi keveréket, ami talán nem is annyira kapós a c-k körében, és aki sokkal könnyebben kezelhető, mint egy husky. Mondom, ezek nem ellened irányultak, csak az ideiglenes kutyámat a legnagyobb biztonságban akarom tudni, eleget szenvedett már eddigi élete során.

2014. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Akiteki ***** válasza:

Nem tudom, nem nálam van. Csak láttam már több képet róla, hogy gazdit keres.

Nem tudom miért feltételezik, hogy nem lenne jó helye.

2014. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!