Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fogom így eltaszítani...

Nem fogom így eltaszítani magamtól nagyon ugye?

Figyelt kérdés
kiskutyusom szombat óta van velem és a szüleimmel, de ő elsősorban hozzám ragaszkodik és csak ha én nem vagyok elérhető akkor apummal van. én sokkal többet babusgatom de apummal is nagyon jól elvan. viszont úgy érzem túlságosan is ragaszkodó lesz ha így folytatom és arra gondoltam, hogy szombaton munka után páromhoz megyek és onnan dolgozni másnap. így csak vasárnap este megyek haza szóval lényegében péntek estétől nem lát a kutyim. (szombaton korábban elmegyek itthonról, mint h ő felébredne) ez a 2 nap a köztünk lévő viszonyon változat valamit? ugye nem fog sokkal kevésbé szeretni?
2014. jan. 14. 22:46
 1/3 A kérdező kommentje:
meg igazából szombat este 5 óra negyed 6 körül érnék haza munkából ő viszont 6 órakor a helyére van vidve mert alvás idő van. de így csak bezavarnék neki vagy nem tudom
2014. jan. 14. 22:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass el egy könyvet a kutyákról, az sokat fog segíteni.
2014. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit túlbonyolítod.


Kutyáról beszélünk.Nem csecsemőről.

A falkavezér akkor megy el és akkor jön vissza,amikor akar.Semmi nem változik.


Viszont elsősorban mozgásra van szüksége,majd fegyelemre és csak ezután szeretetre (babusgatásra).

Ha ez a 3 megfelelő sorrendben van jelen a kutya életében,akkor nem lesz vele problémád.Ha felborul,akkor jönnek a rosszalkodások és a nem kívánatos viselkedés.Minden téren.


Ne görcsölj rá ennyire és nagyon gyorsan olvasd el legalább Jan Fennel vagy Cesar Millan egyik könyvét.De egy kutyaiskola sem ártana,mert ebből a leírásból elég messze vagy a kutyaneveléstől,ami elsősorban a kutyának jó.Ne vedd bántásnak,mindenki kezdi valahol.Csak fontos,hogy a kutya érdekeit tartsd szem előtt és belásd,ha valamit nem jól csinálsz,vagy épp fogalmad sincs hogy kellene csinálni.Erre jó a kutyaiskola és a szakkönyvek.

2014. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!