Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarom eltaszítani...

Miért akarom eltaszítani magamtól az embereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Amikor a barátaimmal vagyok, sokszor úgy érzem, hogy nincs szükségem rájuk, nem is érzem magam jól velük. Talán csak azért vagyok velük, mert nincs jobb. Nem tudom.

Miért akarok így eltaszítani magamtól mindenkit? Lehet, hogy csak nem találtam megfelelő embereket, akiket tudok szeretni?

Néha lenézem a barátaimat. Az egyik barátnőm olyan idegesítő, hogy egy-két srác (nem néznek ki jól, csak nagyon jó a humoruk; de a lány se csinos) bírja őt, ő meg direkt azt mondja nekik, hogy hagyják már békén, mennyire leszarja őket, stb. Erre kb. másfél napra "flegmáztak" vele (bár szerintem nem volt abban semmi flegma), erre majdnem bőgve esett nekik, hogy miért ilyenek vele. Szánalmas.

Szóval kicsit jobbnak érzem magamat tőlük. :S

Szerintetek miért vagyok ilyen?


15L


2010. szept. 6. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet h nem ők számodra a megfelelő barátok.

Tudod mindenki más és ha te nem ilyen vagy próbálj meg másokkal barátkozni..sztem nem benned van a hiba a leírtak alapján.

2010. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem először is próbáld meg elfogadni önmagad, te kicsit önállóbb típis vagy mint mások, de ez nem baj. Aztán próbáld meg eldogadni az embereket, ne keresd mindenkiben a hibát, és keress magadnak olyan barátokat akiknek úgy érzed, hogy bármit el tudsz mondani.:)
2010. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!