Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Szóljak h nem...

Hollywood6 kérdése:

Mit csináljak? Szóljak h nem viszem le többet?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves lesz az argentin dogunk és elég erôs bár ez nem meglepô.nekem kell naponta levinnem, bár 13 vagyok és lány. Nem lenne gond,csakhogy ahogy meglát egy kutyát elkezd húzni (mostanában volt egy balesetem ebbôl, nem akarom részletezni, de volt egy kicsi balesetem is, Egy kicsit lejött a bôr a kazemrôl.)azóta nem merem odaengedni még a legjobb barátjához sem.
2014. jan. 18. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nevelés, iskola, miegymás hanyagolva. Szóljál, hogy nem bírsz a kutyával. Vagy lépjetek be egy iskolába a kutyával, vagy aki a kutyát odavitte, vállalja a mozgatását is.
2014. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés, nevelés és nevelés. Nálunk a 3 éves lányom simán sétáltatja a 67 kg-os kutyát (nyilván a felügyeletem mellettem) és még soha nem rántotta el a kutya a kislányt...
2014. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
A kedves szüleid vállalták a felelősséget a kutyáért, ahogy hozzátok került. Segítsenek nevelni, sétáltatni, suliba vinni
2014. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

tulajdonképpen kié a kutya?

Amúgy egy 13 éves gyerek kezébe nem való egy éppen ivarérési korban lévő, erejét próbálgató argentín dog.

2014. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nevelve van, hallgat is rám, csak ha kutyát lát megôrül.
2014. jan. 19. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azaz nem hallgat rád és nincs megnevelve. Egy kutya akkor van megnevelve ha póráz nélkül sétáltatható, és így sem megy oda engedély nélkül sem fagyizó gyerekhez, sem másik kutyához, és nem megy el macska után.
2014. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!