Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért? Hogyan tudom leszoktatn...

Miért? Hogyan tudom leszoktatni erről a kutyát?

Figyelt kérdés

tegnap

hoztam el a menhelyről egy kb (max) 10hetes kiskutyát.(keverék).

szerencsére semmi probléma vele,azon kívűl hogy mindent megeszik.pl

sarat,kavicsot falevelet téglatörmeléket.hogyan tudom erről leszoktatni?

nem szeretném ha valami baja lenne.


2014. jan. 19. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
a kisbaba is mindent megkostol
2014. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmét, adj neki valamit, amit rághat.
2014. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az enyém kb 4 hónapos koráig mindent meg akart enni. Mostmár csak az ételszármazékok csábítóak számára, ha talál az utcán véletlen... idővel elhagyja.
2014. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelned kell rá és megtiltani neki, hogy felszedjen bármit is a földről.
2014. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám 3 hónaposan, amikor először mehetett utcára, akkor csinálta ezt. Örült mindennek, ismerkedett mindennel, azt meg egy kölykök megrágással szájba vétellel teszi.

Szólj rá, hogy nem szabad, húzd el onnan. Nem kell még rádörrenni, a nem szót kell vele megértetni. Le fog róla szokni ne félj. Készülj fel, hogy a nem kívánt dolgokat általában hajnalban hányják ki. Szóval ha ilyet tapasztalsz és 1-2 hányás után abbahagyja, valamint ha a hányás főleg nyál illetve fadarab, műanyagkupak, juhartermés stb akkor nem kell megijedni:)Ja és tanuld meg gyorsan, hogy lehet szétnyitni a száját. Ez sokszor jól fog jönni...

2014. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!