Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bordeaux-i dog menhelyen...

Bordeaux-i dog menhelyen hogyan kezelhető?

Figyelt kérdés
Kicsit kétségbe vagyok esve. Leadtak hozzánk egybordeaux-i dogot a menhelyre. Én ilyen kutyát még nem láttam élőben, a többiek se nagyon. Leadták. Ezzel gondolom, elmondtam, hogy azért, mert nem bírtak vele. Nem kifejezetten agresszív, de teljesen alkalmatlan a menhelyi, kenneles tartásra a sok másik kutya mellett. Most egyedül van egy kennelben, de egyszerűen kivinni is kihívás, mert végig kell menni a többi kutya kennelje mellett, és ezt a kutyát lehetetlen megtartani, én ilyen domináns és ekkora kutyát még nem láttam. Mit lehetne kezdeni vele?...
2014. jan. 20. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a bordeaux-i dog fajtamentés. Itt tudnak segíteni, tanácsban is, elhelyezésben is.

2014. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam írni nekik, de sajnos nem működik az e-mail címük :(
2014. jan. 20. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:

esetleg az amstaffosok tudnak segíteni, hogy kihez forduljatok.

ivartalanítás megoldható?

valamennyit biztos segít

egyébként hol vagytok, melyik menhely?

2014. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a fajtamentők száma sem működik?
2014. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Épp ezt akartam mondani,hogy telefonon talán egyszerűbb lenne.
2014. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon vagyunk, csak nálunk nincsenek fajtamentők, azért írtam ide. Igazából konkrét tippekre lenne szükségem, hogy egyáltalán hogy lehetne bánni vele. Elolvastam a neten, hogy a családjához kötődik (na azok hagyták itt), ha jól nevelik, szófogadó (nem nevelték jól), más kutyákkal nem jön ki (abból itt sok van), kennelt nem bírja (az itteni kennel nem sokkal nagyobb, mint a kutya). Szoktunk kijárni sétálni a többi kutyával, de itt egy férfi meri egyedül kivinni a bejáratig, mert egyszerűen mindenkit elhúz. Embert nem akar bántani szerintem, de a többi agresszív, ugatós kutya ingerli, és ezért félünk, nehogy más kutya közelébe kerüljön. Keresünk neki gazdát ezerrel, nem ez a gond, hanem hogy addig mit csináljak, amíg itt van.
2014. jan. 20. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A Noésok is rá vannak kattanva a buflákokra, hátha átveszik, egy kérdezést megér. Mondjuk külföldről nem sok esélyt látok, de hátha.
2014. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!