Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő egy pomerániai...

Szerintetek ő egy pomerániai törpespicc?

Figyelt kérdés

8 hetes a képen de szerintem jól átvertek.. Ha keverék akkor van ötletetek milyen? A farka ugyanúgy kunkorodik mint a pomerániainak szóval gondolom az anyja vagy apja az volt.


[link]


[link]


2014. jan. 20. 16:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

marha nehéz megmondani mert még pici...a szülőket nem kérted, hogy mutassák meg? Akár többgenerációs keverék is lehet ám...lehetséges, hogy valahol volt benne pomerániai, mert alap formája hasonló, de pl nézd a szőrét, a füleit, az nem olyasmi....akár pumi-pomerániai is lehet, vagy ilyesmi...


de mindegy, nagyon édes...csak az az igazság, hogy ha nem fajtatiszta, akkor akár menhelyről is lehetne:)


sajnálom, hogy átvertek, oda kell marhára figyelni:S

2014. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
a pomi csak 2. életévében éri el a kellő szőrminőséget, így abból nem lehet ítélni még 2 hónapos korban
2014. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 sippara ***** válasza:
13%

Áhh, abszolút nem lehet ám megmondani egy két hónapos pomiról, hogy pomi: http://www.youtube.com/watch?v=wmts3jhp8Gk


"Egyáltalán nem az volt a célom hogy olcsón beszerezzem, így is jó sokat fizettem érte."


Tehát akkor simán totál idióta és/vagy vak vagy? El tudom képzelni, hány pomis videót/képet néztél meg, hány oldalon olvastál utánuk, ha ezt a kölyköt elhoztad pomerániaiként...


"Mellesleg van benne pomerániai csak nem tudtam rendesen lefényképezni mert folyton mászkál."


Képzeld el, a fajtatiszta kutyákra, de még az első, második generációs keverékekre se kell napokat vadászni egy fényképezőgéppel, hogy hasonlítsanak az adott fajtára, egyszerűen lefényképezed, és látszik. Ha eleget kergetem, állítgatom, a rotimról is tudok olyan képet csinálni, hogy fura színű pitnek tűnjön, pedig marhára nem az.

2014. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a pomi farka marhára nem kunkorodik sehogy, hanem feszesen a hátán fekszik. Sippara által belinkelt videón is látszik, hogy 8 hetesen sem kunkori.
2014. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem gondor a szore csak a feje tetején meg a fulein mert még nem lett ott megfurdetve és kifésulve és kicsit ossze van állva neki.

Rosszul írtam, mert azt kihagytam, hogy a hátára simul pont úgy mint a pomiknak.

Mellesleg se vak se idióta nem vagyok.. Elég szánalmas, hogy csak rosszindulat árad itt a legtobb kommentálóból..

2014. jan. 21. 18:11
 16/18 Platypus ***** válasza:

Kedves kérdező, a válaszolók azért vannak kiakadva, mert egy olyan tevékenységet támogattál nem kevés pénzzel, ami az állatkínzás melegágya. Tudom, te jó helyről hoztad a kutyát meg kedves, felelősségteljes embernek tűntek a tenyésztők, de az a nagy büdös helyzet, hogy MINDENKI ezt hiszi, aki szaporítótól vásárol, aztán mégis ilyen esetek derülnek ki, sorozatban:


[link]

[link]

[link]

2014. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Elarul am h kunkori a farka nekem eredeti pomim van ! Amugy hamar nem leenorzott tenyesztonel vetted miert kerdezel ra? Az embef nem divatbol vesz kutyat hanem mert egy tatsat keres ( legalabbis az en nezetem szerint) regen rossz ha azert akarsz egy fajtat megvenni h villogj vele! Ez olyan mintha nem tudnal autot vezetni es vennel egy sportkocsit amirol fogalmad sincs hogyan kell vezetni,karbantarttani stb. Egy pomi nem plüsskutya hanem egy igenyes,evszazadokon àt tökéletesîtett fajta ,ha te valami korcsot vettél abban a hiszemben h majd villogj vele remélem nem vàlsz ,eg töle miutan ràjöttél h àtvertek! Legközelebb gyüjts rà pénzt kb 900€ tól indul szal mivel felteszem magyarorszàgon élsz nem mostanàban lesz ilyen kutyád ,halistennek ugyanis sokan azt se tudjak mit kezdjenek egy pomeraniai torpespiccel! Tudom youtubon fennt van hogy Boo! Köze nincs hozzà! Egy eredti pomi kb akorra türelmet ès odafigyelést igényel mint egy kisgyerek!felteve ha nem valami elkényeztetett agressziv szörnykutyàt akarsz magadnak. Pisz
2014. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nem hiszem de egy pomériai tegnyésztö és törzskönyvel a kutya 750 ezer :)
2014. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!